К содержанию

З’їзд – 2009

6 вересня 2009 року відбувся Черговий з’їзд Руху християнських сімей у приміщенні Українського католицького університету (м.Львів).

Цього року з’їзд відзначився численною кількістю учасників – як діючих членів РХС, так і нових подружніх пар, загальною кількістю зареєстрованих близько 200 осіб.

Для нас це справжнє досягнення, якісний результат щирої восьмирічної роботи Руху.

За доброю традицією, з’їзд розпочався з Божественної Літургії в каплиці УКУ, проповіді священиків та щирої молитви, що налаштували нас вдумливий лад, та допомогли духовно стати ближчими один до одного.

Після Літургії силами учасників був організований фуршет, завдяки якому пари мали змогу поспілкуватись у дружній атмосфері, привітатись, поцікавитись справами, а новачки – відчути себе більш невимушено та комфортно.

Безпосередньо після пригощання всі розташувались у конференц-залі та почали обговорювати тему, яка і складала сутність з’їзду РХС – «Напрямки діяльності РХС. Аналіз діяльності за 2008-2009 р. Планування на наступний поточний рік».

Цього року на порядку денному були наступні питання.
– Духовне зростання у Русі.
– Удосконалення подружніх стосунків.
– Подружні реколекції, вечори для закоханих, благодійна діяльність.
– Творчість і відпочинок.
– Відповідальне батьківство.
– Рух християнських сімей у Києві.

Серед доповідачів відзначилось багато членів РХС, які не тільки викладали підготовлений матеріал, але й розробили мультимедійну презентацію, ділилися власними враженнями та досвідом від тої чи іншої події, а також активно брали участь у обговоренні питань, коли розпочалась праця в групах. Остання була створена для того, щоб новим парам можна було розповісти та представити основні напрямки діяльності Руху християнських сімей та Руху християнської молоді, а діючі члени РХС мали змогу обговорити свої поточні нагальні питання.

Підсумовуючи вищезгадані теми наприкінці з’їзду, Голова РХС Адріан Буковинський оголосив про початок  Всеукраїнського статистичного дослідження, організованого Всеукраїнським благодійним фондом «Сім’я” у співпраці з Головним Управління у справах сім’ї та молоді КМДА та Донецьким Державним університетом інформатики і штучного інтелекту, серед молоді міст Києва, Донецька та Львова на тему «Уявлення про сім’ю та основні життєві пріоритети сучасної української молоді».

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.