К содержанию

Зустріч у Львівській політехніці

21 січня 2010 р. відбулася зустріч Адріана Буковинського з керівниками академічних груп Національного університету «Львівська політехніка».

Викладачі отримали актуальну інформацію про стан інституції сім’ї в державі  загалом та у м. Львові зокрема. А також статистично-аналітичну інформацію – результати проведеного в жовтні 2009 року Всеукраїнського експрес-дослідження Всеукраїнського благодійного фонду  «Сім’я» на тему «Уявлення про сім’ю та основні життєві пріоритети сучасної української молоді».

Учасники цієї зустрічі із розумінням і підтримкою сприйняли пропозицію щодо початку системної роботи по впровадженню відповідного приготування студентів до життя в подружжі.На шляху реалізації цього завдання, першим кроком стало проведення 27 січня 2010 р. презентаційної зустрічі з студентами на тему «Побудова стосунків між хлопцем і дівчиною».

Понад 500 слухачів мали можливість, чи не вперше у своєму житті, задуматись, наскільки серйозним і відповідальним є час приготування до життя в подружжі.

Як результат, присутні захотіли дізнатись більше про засади подружнього життя. Тому ми заявляємо про початок проведення циклу курсів, які нададуть можливість кожній молодій людині осмислити свої життєві цінності, проаналізувати свої пріоритети і належно приготуватись до свого майбутнього подружнього життя.

Віримо, що результати роботи, яка почалась у Львівській політехніці, в найближчому часі стануть прикладом для багатьох вузів України.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.