К содержанию

Всеукраїнський Форум сім’ї

14 березня 2018 року за ініціативою громадського руху «Україна за сім’ю» відбувся Всеукраїнський Форум сім’ї та прийнята Резолюція щодо подальших дій .

Громадянський рух «Україна за сім’ю», який об’єднує десятки громадських організацій, науковців та експертів в сімейній проблематиці за підтримки ВРЦіРО та Міжфракційного депутатського об’єднання ВРУ «За духовність, моральність і здоров’я України», 14 березня ініціюв та провів у місті Києві Всеукраїнський Форум сім’ї. На Форумі були присутні 650 делегатів практично з усіх областей України. Це були : представники органів місцевого самоврядування, церков, громадських організацій, освітяни та представники ЗМІ.

Учасники «Всеукраїнського Форуму сім’ї» прийняли Резолюцію в якій, зокрема, звернулися до громадськості, церков, органів місцевого самоврядування та закладів освіти (текст Резолюції далі на сторінці).

Станом на 18 вересня 2018 року Обласні Форуми на яких була представлена НАЦІОНАЛЬНА СІМЕЙНА СТРАТЕГІЯ пройшли в 9 областях. А саме в:
Запорізькій, Хмельницькій, Івано-Франківській, Рівненській, Закарпатській, Одеській, Херсонській, Кіровоградській і Волинській.

У жовтні – листопаді обласні Форуми вже заплановані у:
Миколаївській, Черкаській, Дніпропетровській, Тернопільській, Чернівецькій і Житомирській областях.

Інші області в процесі підготовки. В областях призначені координатори та створені робочі групи.

Голова Оргкомітету Всеукраїнського Форуму сім’ї, Адріан Буковинський

РЕЗОЛЮЦІЯ
учасників «Всеукраїнського Форуму сім’ї»

Під час проведення «Всеукраїнського Форуму сім’ї», який відбувся 14 березня 2018 року у місті Київ, учасники заходу дійшли згоди у тому, що інститут сім’ї повинен бути пріоритетним у державній політиці та стратегії.

Учасники «Всеукраїнського Форуму сім’ї» звертаються до громадськості, церков, органів місцевого самоврядування та закладів освіти із наступними пропозиціями:

  1. В кожній області України організувати та провести Обласний Форум сім’ї.
    2. Створити в кожній області України робочу групу з метою реалізації Національної сімейної стратегії.
    3. Організувати масові заходи, вуличні акції в містах України, що поширюють цінність подружжя та шлюбу в українському суспільстві (марші «За сім’ю», «За життя», «Тиждень подружжя», «День батька», тощо).
    4. Організувати роботу по забезпеченню позитивного голосування депутатів місцевих рад, щодо захисту інституції сім’ї в Україні.
    5. Забезпечити усі можливі заходи, які скеровані на захист сім’ї на законодавчому рівні. Зокрема: звернення до приймалень народних депутатів Верховної Ради України з вимогами недопущення прийняття в законодавчому полі ініціатив, які шкодять інституції природної сім’ї; збір підписів у зверненні до Прем’єр-міністра України з вимогою перегляду окремих пунктів «Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року». Скорегувати їх відповідно до національних інтересів, тощо.
    6. Активно висвітлювати заходи, які проводяться в місцевій громаді в ЗМІ, інтернет ресурсах та в соціальних мережах.
    7. Підготувати проект обласної програми «За сім’ю» для Облдержадміністрації, з метою залучення бюджетних коштів на реалізацію Національної сімейної стратегії.
    8. Залучати та підготовлювати фахівців, які будуть викладати освітні програми скеровані на підготовку молоді до життя в подружжі, створення сім’ї, народження та виховання дітей, а також програми морально-духовного спрямування.
    9. Відповідно до рекомендацій парламентських слухань на тему: Сімейна політика – цілі та завдання» (схваленої Постановою ВРУ від 8.12.2015 №854-VIII) просимо Президента України установити в Україні День батька, який відзначати щорічно.

Учасники «Всеукраїнського Форуму сім’ї» звертаються до органів центральної і місцевої влади із наступними вимогами:
1. Зберегти чинну редакцію статті 51 Конституції України, у якій декларується, що шлюб ґрунтується на вільній згоді чоловіка та жінки;
2. Вилучити словосполучення «сексуальна орієнтація» і «ґендерна ідентичність» з Кодексу законів про працю України та з інших законів, законопроектів і урядових документів, як такі, що несуть виключно ідеологічне та антинаукове навантаження, та не допустити включення цих словосполучень у нові закони та нормативно-правові акти;
3. Надати відповідні доручення Міністерствам та відомствам, якими було ініційовано прийняття «Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року», аби переглянути окремі пункти Плану дій і скорегувати їх відповідно до національних інтересів. Зокрема, видалити наступні пункти: пункт 39 підпункт 5; пункт 64; пункт 105 підпункти 1, 3, 6, 7, 8 і 9; пункт 107 підпункт 9; пункт 121 підпункт 8, як такі, що руйнують інститут української сім’ї.
4. Припинити спроби ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству (Стамбульської конвенції).
5. Виключити з регуляторних правових актів в освітній сфері та з текстів підручників норми і положення про статеве виховання, що ставлять за мету «подолання гендерних стереотипів»;
6. Заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури» тощо. Ухвалити Закон України «Про заборону пропаганди гомосексуалізму»;
7. Створити Міністерство у справах сім’ї або запровадити інститут Урядового уповноваженого з питань сім’ї. На відповідні посади призначити людей, які відомі своєю відданістю справі захисту інтересів сім’ї та моральності в українському суспільстві;
8. Зупинити процес внесення змін до Конституції України та інших нормативно-правових актів в частині викривлення дефініцій сім’ї, шлюбу, батьківства, материнства й дитинства.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.