К содержанию

VII Міжнародний Форум батьків

4 вересня в м. Лодзь, Польща, відбувся VII Міжнародний Форум батьків. 730 татів з Польщі, України, США, Канади, Румунії, Литви та Бельгії були учасниками цієї знаменної події. Тема цьогорічного Форуму була “Слухати і провадити”. 6 доповідей, 2 панельні дискусії та 24 тематичні групи дали глибокі та змістовні відповіді на питання важливості, щодо слухання своїх дітей та способів їх ведення і проводу. Переданий один одному досвід такої великої кількості відповідальних батьків сформував неповторну мозаїку знань і переконань в цій області життя дитини і тата.

Ведучі Форуму IMG_2790За допомогою Ініціативи tato.net за останні 10 років в Польщі було проведено декілька сотень семінарів, якими вдалося охопити тисячі татів. На сьогоднішній день сформувався потужний батьківських рух, який допомагає мужчині ставати кращим татом. В цей рух також залучено чимало відомих особистостей в Польщі: сенатори, бізнесмени, журналісти, науковці, актори, громадські діячі і т. д. Цього разу, впродовж цілого дня на Форумі був присутній тато діючого Президента Польщі проф. Тадеуш Дуда. Також особливим учасником Форуму був Кен Кенфілд. На моє переконання це людина, яка найбільше зробила практичної роботи, принаймні за останні 100 років, для мужчин-татів. Його книги “Серце батька”, “7 секретів ефективного батьківства”яскраве цьому підтвердження. На підставі його праць і відповідних досліджень сформовано програми і семінари для татів.

Доповідь Учасники 2

В Україні ця ініціатива, в співпраці з польськими партнерами, набирає обертів. На даний час існує лише 2 сертифіковані українські тренери. Але за останні два роки, в процесі проведення семінарів, вже вдалося охопити декілька сотень татів в містах Львів, Донецьк (до окупації), Київ, Рівне, Севастополь (до окупації), Вінниця, Конотоп, Гвардійськ. Українська делегація на Форумі була представлена 14 представниками.

Тато Президента Польщі Тадеуш Дуда Кен Кенфілд Панельна дискусія Тематичні групи

Починаючи з листопада заплановано проведення декількох наступних семінарів для татів в різних містах України. Усі зацікавлені на участь пишіть на ukradrian@gmail.comТакож, незабаром в Україні буде відкрито школу тренерів.

Пам’ятайте, народжуються синами, а татом можна стати в процесі життя. Щоб стати хорошим татом потрібно вчитися.

Учасники 1 Завершення Форуму

Члени української делегації Учасники Прелік тематичних груп

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.