К содержанию

У щасливій сім’ї – щасливі діти! ДОЛУЧАЙТЕСЬ!

Доведено, що головною причиною розлучень в Україні (57%) та невеликої кількості щасливих сімей є непідготованість людини, особливо молоді, до шлюбу та сімейного життя.

Сьогодні молодь не має позитивної моделі сімейного життя і сімейних цінностей. Відповідно, не маючи непорушних критеріїв поведінки, вона не вміє справлятися з новими труднощами та протистояти їм. В таких умовах підготовка до шлюбу та сімейного життя є єдиним виходом і завданням усього суспільства. Результати такої діяльності дозволять створити позитивні умови для утворення міцної та щасливої сім’ї.

За останні роки проведена велика робота (на громадському, науковому і державному рівнях), яка дозволяє комплексно і системно вирішувати ці виклики і завдання. На сьогоднішній день, враховуючи відсутність державного фінансування, існує велика необхідність залучення коштів меценатів, які усвідомлюють актуальність та пріоритетність реалізації цього питання.

 Мета проекту

Системне впровадження програм підготовки молоді до подружнього життя в регіонах України.

 Загальна інформація

15 травня 2013 р. Урядом прийнято Державну цільову соціальну програму підтримки сім’ї на період до 2016 року (Постанова Кабінету Міністрів України від 15.05.2013 № 341).

Головний виконавець програми – Міністерство соціальної політики.

Принциповою відмінністю даної Програми від тих, які діяли раніше є комплекс заходів з підготовки сімей до життя в подружжі. З цією метою, проектом Програми передбачено організацію процесу передачі молоді комплексних знань про сімейне життя. Про те, що таке сім’я, на яких засадах вона повинна створюватися, про особливості міжособистісних взаємовідносин у сім’ї; про аспекти виховання дітей та інші питання, розуміння яких вкрай необхідно кожному подружжю для створення дійсно щасливої родини.

Для реалізації цього пріоритету, за результатами роботи в 2013 році, Міністерством соціальної політики разом з ВБФ «Сімя»:

  1. Розробку та затвердження програми навчання спеціалістів щодо підготовки молоді до подружнього (Наказ Мінсоцполітики від 27.12.2013 № 906);
  2. Розроблено навчально-методичний посібник для фахівців, які впроваджуватимуть програми підготовки до подружнього життя (172 стор.)

Проте в державному бюджеті на 2014 рік відсутні кошти на фінансування наступних важливих кроків в напрямку реалізації цієї ініціативи, зокрема:

  1. Презентація програми підготовки молоді до подружнього життя в регіонах України;
  2. Проведення навчання регіональних фахівців, які будуть готувати молодь до подружнього життя;
  3. Впровадження програми (сприяння та координація у відкритті відповідних міських та районних центрів підготовки).
  4. Друк методичних матеріалів.
  5. Виробництво відеоматеріалів.

 Основні завдання

–                         протягом 2014-2015 рр. презентувати в 27 регіонах України програму підготовки молоді до подружнього життя та сприяти її впровадженню (зокрема відкриттю міських та районних центрів (748) підготовки до подружнього життя);

–                         підготувати 4500 регіональних фахівців, які працюватимуть з молоддю в рамках програми підготовки до подружнього життя, представивши їм програму та передовий досвід роботи з нареченими, подружжями та сім’ями;

–                         забезпечити структурні підрозділи державних адміністрацій на які покладено функції з реалізації політики з питань сім’ї інформаційно-методичними матеріалами з питань організації проведення підготовки  до подружнього життя;

–                         привернути увагу широких верств суспільства до важливості впровадження програм підготовки молоді до подружнього життя, як дієвого інструменту на шляху зміцнення стосунків в кожній конкретній сім’ї, а також ефективного механізму щодо поліпшення становища сім’ї в Україні.

 Терміни виконання – 2014-2015 рр.

Обсяг необхідного фінансування

  1. Підготовка інформаційних матеріалів (друк методичних матеріалів, виготовлення відео матеріалів та створення профільного сайту) – 700 000 грн.
  2. Витрати на підготовку фахівців в 1 області – 75 000 грн. Разом областей 24 х 75 000 =  1 800 000 грн.

Всього по проекту – 2 500 000 грн. (деталізований кошторис буде надано кожному меценату відповідно до запиту, email: ukradrian@gmail.com )

Банківські реквізити для перерахування коштів.

Всеукраїнський благодійний фонд «»Сім’я»

ЄДРПОУ 33862592

МФО 325718

р/р 2600300002442 в філії ВАТ Укрексімбанк у м. Львові

призначення платежу: добровільна пожертва

             Для тих, хто має бажання інтегруватися у процес описаний вище (як фахівець, як громадський діяч чи науковець і т.п.) просимо реєструватися згідно наведеної нижче форми та направити інформацію на email: ukradrian@gmail.com

Ім’я та прізвище

Вік, фах

Мобільний телефон

e-mail

Мотив участі у семінарі

При формуванні групи з 20 осіб вам буде направлено запрошення на участь у інформаційно-методичному семінарі (тривалість 4 год.), який буде проведено в м. Києві.

Ціна семінару – 100 грн. з особи.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.