К содержанию

У КИЄВІ ПРОЙШОВ 7-Й МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ ЦЕРКОВ, ВИСОКОПОСАДОВЦІВ ТА ПОЛІТИКІВ

31 травня 2018 року в Україні був проведений VII Національний молитовний сніданок, присвячений 1030-літтю Хрещення Київської Русі.

Молитовний урочистий захід зібрав близько 700 учасників, делегатів з 15 країн світу. Серед них були помічені перші особи держави, духовенство, військові капелани, учасники АТО, народні депутати, громадські діячі, бізнесмени, науковці та інші представники суспільства. Координаторами Сніданку стали Павло Унгурн та Оксана Білозір. Розпочав молитовний сніданок Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Відео трансляцію можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=PpOs3scphdU

Україна стала третьою країною у світі, яка проводить молитовні сніданки. Спільним, зокрема, публічним визнанням кожного виступаючого є факт усвідомлення того, що без Бога  Україна немає перспективи на розвиток та існування загалом. Такі події, як Національний молитовний сніданок, декларуюють принципи розвитку держави. Це вселяє надію! Все що будується на людській логіці не має переспективи, а те що будується на Божих принципах приводить до процвітання в економіці, сім’ї у вихованні дітей, у стосунках з ближніми, тощо.

Тепер залишається кожному українцю реалізовувати цю істину у своєму щоденному житті. Чи то в сім’ї, чи то на робочому місці, чи то в громадській активності, чи в інших сферах людського життя.
Як це під силу зробити? Напевне, усі розуміють, що це питання не до когось стороннього, а до самого себе. За умови відповідальності, зрілості, працелюбності, компетентності і Божого благословення у нас все вдасться. Працюймо!!!

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.