К содержанию

1-а Всеукраїнська нарада обласних робочих груп сімейного служіння і батьківства

17 жовтня у приміщенні Верховної Ради України відбулася 1-а Всеукраїнська нарада обласних робочих груп сімейного служіння і батьківства.
14 березня громадською ініціативою за підтримки Веукраїнської Ради Церков та релігійних організацій та Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність і здоров’я України» відбувся Всеукраїнський Форум сім’ї, на якому була представлена Національна сімейна стратегія. Згідно з Резолюції Форуму було прийнято рішення в 2018 році провести 24 Обласних Форуми сім’ї, на яких представити Національну сімейну стратегію та сформувати потужні робочі групи по її реалізації. Станом на сьогоднішній день Обласні Форуми пройшли в половині областей України. Визначено основні напрямки діяльності роботи, а саме з місевим самоврядуванням, освітою, Міжцерковними радами, громадським сектором, медіа та бізнесом. Саме керівники робочих груп і напрямків зібралися сьогодні в Києві на нараду. Було представлено специфіку роботи по напрямках, узгоджено порядок денний на ближчі місяці і перезнтовано способи комунікації між областями.
Метою цього громадянського руху є вплив на ситуацію в царині сім’ї, зменшення розлучень, покращення якості батьківства і протидія зовнішнім загрозам інституції української сім’ї.
Дякую усім учасникам за віддану і жертовну працю. Громадянське суспільство в країні живе.
Слава Богу за Україну!
Крок за кроком будуємо країну!

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар