К содержанию

Соціальний проект компанії AVON та Всеукраїнського благодійного фонду «Сім’я» «Щаслива сім’я. Попередимо домашнє насильство разом»

В рамках спільного соціального проекту «Щаслива сім’я. Попередимо домашнє насильство разом», започаткованого компанією AVON та Всеукраїнським благодійним фондом «Сім’я», 20 та 21 липня в м.Чернігові відбувся черговий круглий стіл «Стан сім’ї в Україні: виклики та перспективи» та навчальний семінар на тему «Основи щасливої сім’ї».
У заходах взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Тканко, головний спеціаліст департаменту моніторингу, аналізу та оптимізації соціальної сфери Міністерства соціальної політики України Федір Фомін, президент Всеукраїнського благодійного фонду «Сім’я» Адріан Буковинський, представники відділів (секторів) у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, районних та міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді а також молодь та сім’ї Чернігова.
Основними завданнями цих заходів є оптимізація регіональної сімейної політики, представлення передового досвіду роботи з молоддю, нареченими, подружжями та сім’ями, а також привернення уваги широких верств суспільства до проблеми домашнього насильства та вироблення нових методів його попередження.
Зокрема, на круглому столі обговорювались шляхи реалізації пріоритетних напрямків концепції Державної соціальної програми підтримки сім’ї на період до 2016 року, серед яких було акцентовано особливу увагу на важливості проведення роботи щодо підготовки молоді та наречених до життя в подружжі як основній складовій попередження таких кризових явищ інституту сім’ї, як розлучення, домашнє насильство, поширення неповних сімей тощо.
За результатами жвавого обговорення, учасники круглого столу дійшли висновку, що на сьогодні питання вироблення чіткого плану дій щодо реалізації державної сімейної політики є вкрай актуальним та визнали необхідність системного впровадження програм підготовки до життя в подружжі на рівні області та районів.

Нагадуємо, що в рамках соціального проекту AVON та ВБФ «Сім’я» «Щаслива сім’я. Попередимо домашнє насильство разом» за підтримки Міністерства соціальної політики, заплановано проведення в 7 пілотних регіонах України (Донецька, Львівська, Київська, Сумська, Херсонська, Чернігівська області та м. Київ) в період з липня по жовтень 2012 року круглих столів та семінарів, головною метою яких, як було зазначено, є попередження кризових явищ інституту сім’ї в Україні.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.