К содержанию

Сім’я – найбільша цінність в Україні

image001Саме цю важливу тему сьогодні обговорювали на Луцькому Сімейному Форумі, який стартував у Палаці культури м. Луцька.

Метою заходу є популяризація та ствердження традиційних сімейних морально-етичних цінностей у суспільстві.

Організатором Форуму виступив громадський рух «За сім’ю» за сприяння Волинської обласної державної адміністрації та Луцької міської ради. В роботі заходу взяли участь заступник голови облдержадміністрації Сергій Ющак, начальник Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан, працівники освіти, соціальні педагоги, психологи, громадські активісти, релігійні громади, а також всі не байдужі до сімейної проблематики в Україні.

image002У холі Палацу культури представники продакшн-студії «Правда PRO» представили виставку методичних матеріалів та сімейних проектів. Кожен охочий мав можливість ознайомитися із інформаційними матеріалами, книгами, брошурами, у яких популяризуються здоровий спосіб життя, духовні, моральні та сімейні цінності.

Розпочався Форум доповіддю голови Всеукраїнського громадського руху «За сім’ю» Павла Унгуряна. Він зазначив, що такі заходи об’єднують людей. На жаль, в Україні існують такі соціальні проблеми, як сирітство, зменшення народжуваності, суїцид серед молоді, дитячий алкоголізм, розлучення молодих сімей. «Ці питання нерозривно пов’язані із ефективністю сімейного виховання. Адже найважливішою цінністю наших батьків і прадідів завжди була сім’я», – зазначив він. На його думку, «розвиток і захист сімейних цінностей – це завдання всього суспільства». Павло Унгурян закликав суспільні інституції – школи, заклади охорони здоров’я та спорту, церкви – об’єднуватися навколо ідеї розвитку та захисту сім’ї. «Нам треба бути активними у відстоюванні сімейних цінностей», – наголосив він.

image003

 

Про основи ефективної сімейної політики в Україні говорив Андріан Буковинський, кандидат філософських наук, експерт з питань сімейної політики та сімейних відносин, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Сім’я». З доповіддю на тему: «Батьківський рух за збереження сім’ї,  дитинства її моральності в суспільстві» виступив Сергій Беляков, доцент Національного університету ім. Адмірала Макарова, член Координаційної ради Всеукраїнської громадської організації «Батьківський комітет України» розповідав про

Наприкінці зустрічі Сергій Шараєвський, директор продакшн-студії «Правда PRO»,  координатор «Тижня Подружжя» в Луцьку розповів про телевізійний проект «Поговоримо про сім’ю» та представив присутнім третю серію цього проекту – «Довіра».

   Довідка: Луцький Форум сім’ї  започаткований Всеукраїнським громадським рухом «За сім’ю» 11 квітня 2012 року в м. Донецьк циклом обласних Форумів сім’ї в Україні.

Метою проведення Форумів є консолідація зусиль для сталої співпраці, з питань захисту інституції української сім’ї

від деструктивних сил, впливів та явищ, які руйнують українські сімейні цінності та нав’язують українському суспільству аморальне законодавство.

Всеукраїнський громадський рух «За сім’ю» допомагає державі сформувати ефективну сімейну політику України.

image004

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.