К содержанию

Семінари-наради стосовно системного впровадження Програми підготовки молоді до подружнього життя в регіонах України

____ 5

З 9 по 15 квітня 2014 р. у містах Суми, Запоріжжя та Рівне в рамках виконання Державної цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2013 № 341 за ініціативи Міністерства соціальної політики та за участі ВБФ «Сім’я» відбулися три одноденні семінари-наради стосовно системного впровадження Програми підготовки молоді до подружнього життя в регіонах України (програма затверджена наказом Мінсоцполітики від 27.12.2013 № 906).

____ 2

У заходах прийняли участь заступники голів Сумської та  Рівненської облдержадміністрацій, представники Міністерства соціальної політики, департаментів соціального захисту населення, освіти та науки, охорони здоров’я, центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, управління юстиції Сумської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Рівненської, Волинської та Тернопільської областей, а також представники громадськості у відповідних регіонах. Всього у заходах взяли участь 171 особа.

Основною метою заходів є презентація працівникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, соціальним та педагогічним працівникам, представникам громадськості змісту та аспектів впровадження Програми в регіонах України, як одного з найважливіших кроків щодо попередження негативних тенденцій в напрямку становища сім’ї, зокрема великої кількості розлучень (у 2012 р. – 61%), постійно зростаючої частки дітей народжених поза шлюбом (у 2012 р. – 21,4%), зменшення кількості сімей з двома та більше дітьми (у 2012 р. – 21,5%), зростання кількості дітей позбавлених батьківського піклування (у 2012 р. – 14102 дитини), а також інших негативних тенденцій.

Під час проведення заходів, керівництво місцевої влади, зокрема заступники голів Сумської та Рівненської облдержадміністрацій, а також керівництво департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації запевнило, у готовності до впровадження Програми в областях.

____ 6

Наступними завданнями, які стоять в питанні впровадження Програми підготовки до подружнього життя в регіонах України, є подальше проведення презентацій Програми в інших областях України та впродовж 2014-2015 рр. підготувати біля 5000 регіональних фахівців, які працюватимуть з молоддю в рамках Програми. Впродовж січня – лютого 2014 в м. Донецьку вже було підготовано 300 фахівців, які з травня повинні розпочати курси підготовки до життя в подружжі в 48 містах Донецької області.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.