К содержанию

«Саміт Україна – ЄС: Чи є шляхи зближення з Європою без пропаганди гомосексуалізму в Україні»

28 лютого у прес-центрі УНІАН відбулась прес-конференція на тему: «Саміт Україна – ЄС: Чи є шляхи зближення з Європою без пропаганди гомосексуалізму в Україні». Учасники прес-конференції зазначили, що сьогодні Україна перебуває під шаленим тиском з боку ЄС у питанні захисту прав сексуальних меншин та пропаганди гомосексуалізму в Україні і закликали всі відповідні органи влади стати на захист інтересів України та традиційних сімейних цінностей.

press-konf-28.02.2013-03

Напередодні Саміту Україна – ЄС, різноманітні європейські структури почали активно тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше прийняти закони щодо захисту гомосексуалістів від дискримінації. Зокрема, недавно такий законопроект було внесено Кабміном до Парламенту. Це викликало не аби яке здивування громадськості, адже в жовтні 2012 року під час Всеукраїнського форуму сім’ї – суспільство, громадськість, політики від усіх фракцій задекларували, що будуть відстоювати в Україні традиційні сімейні цінності.

«Переважна більшість українців розуміють, що гомосексуалізм – це небезпечне явище, яке руйнує і психіку, і фізіологію дітей, молоді” – зазначив голова Всеукраїнського форуму сім’ї Павло Унгурян. “В жовтні 2012 року ми бачили, що депутати віддали майже 300 голосів з усіх фракцій за наш законопроект №8711, щодо заборони пропаганди гомосексуалізму. Завдяки даному законопроекту нашим дітям не будуть нав’язувати гомосексуалізм, як варіант нормального способу життя, тепер пропагування даного аморального явища стане на ряду із пропагуванням порнографії, насильства, ворожнечі, антисемітизму” – розповів депутат Верховної Ради 6-го скликання . Він додав, що часто лобісти гомосексуального способу життя роблять підміну понять пропаганди гомосексуалізму на дискримінацію гомосексуалізму. За його словами, дуже важливо, щоб суспільство розрізняло питання захисту традиційних сімейних цінностей та переслідування за гомосексуалізм. “Ніхто сьогодні не може сказати, що в Україні дискримінуються права гомосексуалістів або лесбіянок і так далі…, адже статтю Кримінального кодексу СРСР, за якою саджали гомосексуалістів давно анульовано… Але ми і не беремо на себе зобов’язання і ніколи не брали аби дозволяти пропаганду цих явищ, особливо серед дітей, підлітків, молоді та ін. І це є дві великі різниці “, – підкреслив П. Унгурян.

Учасники зазначили, що не можна розглядати це питання окремо від контексту сім’ї. На прикладі країн Європи, США, Канади видно, що після легалізації одностатевих пар, традиційні сім’ї є дискриміновані. “Зокрема їхнім дітям абсолютно легально нав’язуються, пропагуються одностатеві союзи як варіант норми”, – розповів народний депутат Богдан Бенюк. “Ми вважаємо це неприпустимим стосовно наших, українських дітей”.

press-konf-28.02.2013-32Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Сім’я» Адріан Буковинський зазначив: «Суспільству нав’язують анти норми, нас готують до їхнього прийняття. Очікується, що суспільство змінить свій погляд на ці питання. Зараз на даному етапі ми дискутуємо про права геїв і лесбіянок. Але потрібно говорити і про інші персонажі гендерного спектру – педофілів, некрофілів, зоофілів і т.д. Це все ланки одного ланцюга. Потрібно говорити про всі його частини. Вони ж також претендують на «інакшість». Тоді складеться повна картина того соціуму, який потрібно легалізувати, що успішно, крок за кроком робиться в країнах Європейського союзу. Зараз іде компанія зміщення акцентів. Звучить пропозиція змінити кут зору. Суспільство одностатевих пар. Яке його майбутнє? Відповідь очевидна! Гей-культура приводить до знищення світу. І тому ми відстоюємо і відображаємо погляди переважної більшості співгромадян».

«Україні намагаються прищепити лояльне ставлення до деструктивного способу життя. Це при тому, що рух ЛГБТ все агресивніше демонструє свої антидемократичні настрої, все більше прагне позбавити громадян права на свободу слова і віросповідання» – зазначив Руслан Кухарчук, журналіст та засновник руху «Любов проти гомосексуалізму».

Резюмуючи, учасники повідомили, що сьогодні для нас головним завданням є збереження інституту традиційної сім’ї в Україні та прийняття закону про заборону пропаганди гомосексуалізму. Також ми не допустимо прийняття так званих “антидискримінаційних законів”, спрямованих на те, аби під видом захисту прав сексменшин дозволити їм пропагувати свої аморальні принципи та легалізувати одностатеві шлюби.

Довідка
Верховна Рада України 2 жовтня 2012 р. у 1-му читанні прийняла законопроект №8711 (щодо заборони пропаганди гомосексуалізму). Даний законопроект підтримали 287 депутатів, які представляють всі фракції Парламенту України.

Якщо закон набуде чинності, особам, які будуть задіяні у пропагуванні гомосексуалізму загрожуватиме обмеження волі до 5 років. Випадки повторної пропаганди гомосексуалізму каратиметься позбавленням волі на строк від 3 до 5 років.

Нагадаємо, що з 2009 року Всеукраїнська громадська організація “Любов проти гомосексуалізму” зібрала понад 100 000 підписів проти пропаганди гомосексуалізму та на підтримку даного законопроекту.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар