К содержанию

Резолюція

Національний громадський рух

«Україна за сім’ю»

м. Київ, 22 листопада 2013 року

ІІ Всеукраїнський форум сім’ї

 

Резолюція

Ми, учасники ІІ Всеукраїнського форуму сім’ї, що відбувся 22 листопада 2013 року у столиці України Києві, керівники неурядових організацій України, політики, представники християнських Церков, науковці, громадські діячі, наголошуємо, що у відповідності до статті 16 Всесвітньої декларації прав людини «сім’я є природним та основним осередком суспільства і має право на захист з боку суспільства і держави».

 Ми підтверджуємо істину про те, що традиційна сім’я – це шлюб чоловіка і жінки, наповнений любов’ю і радістю та спрямований на народження і виховання дітей.

 Організація Об’єднаних Націй проголосила 2014 рік «Міжнародним роком сім’ї». Ми об’єднуємо свої зусилля в Національному громадському русі «Україна за сім’ю» з метою відстоювання інтересів української сім’ї.

  Відповідно до стратегії наших дій ми розглядаємо свою роботу в трьох проблемних пластах сьогодення:

  1. 1.       Дошлюбна проблематика (підготовка до життя в подружжі, формування ціннісних орієнтирів та відповідального батьківства).
  2. 2.       Шлюбна проблематика (виховання дітей та подолання криз).
  3. 3.       Зовнішні загрози (вплив ЛГБТ, гендерна ідеологія, ювенальна юстиція).

Ми реалізуємо поставлену мету в п’яти сферах діяльності:

  1. I.        У державній сімейній політиці та місцевому самоврядуванні.
  2. II.      У Церкві.
  3. III.    В освіті.
  4. IV.    У громадському секторі та корпоративних культурах (бізнес, спорт, шоу-бізнес і т.п.)
  5. V.      У медіа-просторі.

 Вважаємо за необхідне наголосити, що сімейна політика повинна стати Національною стратегією країни і розглядатися в контексті Національної безпеки.

 Звертаємось:

 до Президента України з проханням створити Міністерство сім’ї і молоді,

до депутатів ВР України та місцевих рад на законодавчому рівні не допускати прийняття законів і поправок до них, які прямо чи побічно порушують інтереси традиційної сімї,

до всіх Церков та релігійних організацій твердо і рішуче відстоювати біблійні основи подружжя та оперативно інформувати своїх вірних щодо викликів та загроз традиційної сім’ї,

до освітян та науковців формувати та реалізовувати програми з підготовки української молоді до подружнього життя і відповідального батьківства, заснованих на духовно-моральній основі,

до громадського сектору та корпоративних культур всесторонньо підтримувати та популяризувати просімейні рухи та програми,

до ЗМІ та рекламного бізнесу формувати проекти популяризації для молоді на основах позитиву та на засадах суспільної моралі.

 Усвідомлюючи, що сьогодні в усьому світі сім’я зіштовхується з важливими проблемами та викликами, учасники Форуму висловлюють підтримку міжнародним громадським ініціативам, які послідовно відстоюють інтереси традиційної сім’ї, права батьків, традиційні і моральні цінності.

Учасники Форуму звертаються до оргкомітету Всесвітнього Конгресу Сімей з пропозицією розглянути можливість проведення в 2015 році Всесвітнього Конгресу сімей в Україні.

 Переконані, що міцна сім’я це основа морально здорової, економічно стабільної та процвітаючої України.

ІІІ Всеукраїнський форум сім’ї провести в листопаді 2014 року. 

29

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар