К содержанию

Про сімейний відпочинок в Карпатах

Літо – прекрасна пора року, коли так і хочеться відпочивати!

З 11 по 18 липня 2009 року члени Руху християнських сімей та Руху християнської молоді, загалом 38 дорослих і 20 дітей, організували спільний відпочинок у мальовничому куточку нашого краю – в с.Заріччя, що знаходиться поблизу с.Яремча. Ця зелена перлина Карпат з невинною красою гір знаходиться на висоті 560 метрів над рівнем моря, на відстані 65 км. від обласного центру – м.Івано-Франківськ.

Кожний ранок ми розпочинали зі Служби Божої, де отримували благословення на цілий день. Мало на якому відпочинку, та й в буденному житті зокрема, є можливість кожного дня бути на Службі Божій і відчувати з’єднання з Богом.

Вечорами всі збиралися разом, розмовляли, грали на гітарі, співали пісні, жартували, а в останній вечір – їли смачні шашлики.

Наш будинок знаходився на горі біля самого лісу, куди ми ходили збирати гриби, ягоди, карпатські трави. Біля річки Прут, яка протікала поруч, ми засмагали і купались.

За час відпочинку ми побували на схилах різних гір, на водоспадах, насолоджувались чудовими пейзажами та спокоєм і гармонією природи. Дехто навіть наважився подолати вершину гори Говерла (2061 метр над рівнем моря).

Кожна людина відкрила в собі під час цього відпочинку щось нове. Адже це була надзвичайна нагода відпочити духовно і тілесно. Цілюще повітря Карпат і гірська вода додала всім здоров’я і наснаги на довгий час.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.