К содержанию

Про деякі події в період березень – липень 2017 року.

28 березня 2017

У Вінниці відбулася науково-практична конференція «Родина – фундамент і скеля українського суспільства». У ній узяли участь близько 100 осіб, представники різних християнських конфесій з Вінниці та мусульмани. Доповідачами виступили священнослужителі з різних християнських конфесій та науковці з Вінниці, Києва та Львова.

1 – 2 квітня

15 годин праці були відпрацьовані з групою студентів бакалаврів в Острозі стосовно дошлюбного консультування. Цікаві перспективи.

21-22 квітня

Школа майбутніх місіонерів, що у Рівному, має різні напрямки. Один з них сім’я та батьківство. Впродовж 15 годин спілкувалися на ці теми. Бажаю благословінь кожному на цьому шляху!

27 квітня

Клуб успішних сімей – ініціатива групи активних Лучан для мешканців регіону. Молодці! Ваша командна праця не дозволяє мені зараз когось виділяти, бо точно не усіх згадаю. Головне, що цей проект має чималий запит і обов’язково в скорому часі наповниться новими змістами. Успіхів!

28 квітня 2017

В м. Дунаївці відбувся круглий стіл на тему “Національна стратегія розвитку сімейної політики в Україні”. Ініціювала цей захід Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада і провів його я, Адріан Буковинський, та заступник міського голови Надія Слюсарчик.

27-28 квітня

Всеукраїнська олімпіада юних знавців Біблії (7-11 класи), ініціатива Національного Університету “Острозька академія”. До Острогу приїхали понад 100 учасників з різних куточків України. Мав можливість 2 години спілкуватися з молодими людьми про сім’ю на основі Старого і Нового Завітів. Прекрасна, мудра і дуже думаюча аудиторія. Я отримав багато задоволення. Дякую професору Жуковському В. М. за запрошення!

1 травня

В рамках Фестивалю “Lviv Family Fest 2017 – територія розвитку стосунків” провів 2 тематичних майстер-класи та познайомив учасників з Національною сімейною стратегією. Ця “дорожна карта” показує шляхи виходу України з сімейно кризи в питаннях сім’ї та батьківства. Також поговорили про поточні можливості протистояння загрозам для сім’ї, які існують на рівні прийняття законів у Верховній Раді. Учасники Фестивалю, які виявили бажання приймати більш активну участь у вирішенні питань української сім’ї, записалися до робочої групи.
Дякую, Святославе Султан, за запрошення.

6 травня

Виступив на Форумі організації «Всі разом». Говорив про сімейні проблеми, виклики перед батьківством, а також про системні фактори перетворень в інституті сім’ї. Розкрив засади розробленої Національної сімейної стратегії.

10-11 травня

Підготовка фахівців і команд для реалізації сімейної політики відбувається постійно в різний спосіб і у різних місцях та містах. На фото м. Запоріжжя та м. Київ.

12-13 травня

У м. Вінниці провели 12-ий годинний тренінг для татів. Для того, щоб бути героєм для своїх дітей, потрібно працювати і докладати цілком осмислені зусилля. Ми попрацювали і повертаємося в наші сім’ї виконувати заплановане!

15 травня

Вітаємо з Міжнародним Днем Сім’ї!
Все хороше виходить з сім’ї, союзу чоловіка та жінки, які люблять один одного, в любові нарождують і виховують дітей.
Здавалося, що природню, Богом сотворену аксіому, не має потреби доводити. Але, на жаль, сьогодні атаки на сім’ю є безпрецидентними. Різноманітні міжнародні структури, певні громадські організації, деякі представники органів виконавчої влади, окремі народні депутати з чітко вираженою одержимістю стараються змінити саме визначення сім’ї і значно розширити його трактування. Вони хочуть навчати наших дітей та онуків новим ідеологіям, новим можливостям, які стосуються зміни статі, створенню одностатевих союзів, усиновленню такими союзами дітей та багато чого іншого, що несе зло для людини і огидно Богу.
Тому сьогодні, звертаючись до преамбули Конституції України, в якій записано: “усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями”, щиро бажаємо кожному усвідомити загрози і сміливо та мудро захищати майбутнє наших дітей та України в царині сім’ї!

17 травня

У м. Тернополі провели круглий стіл з владою міста та місцевим активом на тему: “Діалог з питань реалізації сімейної політики в м. Тернополі”. Також провели зустріч з педагогами середніх шкіл міста. За результатами проведених заходів сформовано робочу групу, яка розпочинає системну роботу спрямовану на подолання та попередження кризових явищ в царині сім’ї та батьківства. Таким чином реалізація сімейної політики відбувається крок за кроком, місто за містом, незалежно від розуміння чи не розуміння центральних органів влади. Місцеве самоврядування має достатньо потенціалу, щоб нарешті розпочати системну працю в напрямку реалізації Національної сімейної стратегії.

20 травня

Вчені гарвардського університету досліджуючи проблеми світу прийшли до висновку, що проблема батьківства та виховання дітей, є найбільш недооцінена проблема 21-го століття.
20 травня в Ірпінська Біблійна Церква / Irpin Bible Church, відбувся семінар по вихованню дітей. 170 батьків (та тих, хто осмислює батьківство) з Ірпеня та Києва змогли почути дуже потужний, підготовлений матеріал від фахівця в питаннях сім’ї та виховання дітей Адріан Буковинський – як підняти своє батьківство на якісно новий рівень. Батьківство – це є дар, обов’язок та відповідальність всіх батьків.
Дякуємо ведучим, Станіславу Грунтковскому та Назару за правильний вектор цього дня.

24 травня

Провів в Університеті державної фіскальної служби України лекцію для студентів факультету права на тему: “Сімейна політика України в сфері законодавства”. Студентам було надзвичайно цікаво познайомитися з сучасними реаліями, які відбуваються навколо сім’ї, осмислити свою майбутню роль, як фахівців у цих процесах.
Дякую доктору юридичних наук, професору Ірині Чеховській, за запрошення.

26 травня

Взяв участь у конференції за участю лауреата Нобелівської премії з економіки 2002 року, професора Верона Сміта. Мав можливість виголосити доповідь на тему: “Необхідність реформації сімейної політики в Україні”.

1 червня

Шостий Національний молитовний сніданок розпочався з хвилини мовчання вшанування пам’яті Блаженнішого Архиєпископа-емерита Кардинала Любомира Гузара.
Україна впродовж останніх років здобуває справжню незалежність і в цій дійсності народжуються нові ініціативи, які повинні стати традиціями. Сьогоднішня подія – це одна з таких ініціатив. Вже стало хорошою традицією проведення цього заходу за участю перших осіб держави.
Для порівняння, в США Національні сніданки проводяться впродовж останніх 65 років http://www.bukovynski.com/65-natsionalniy-molitovniy-snida…/ Практику проведення молитовних сніданків мають близько 100 країн світу. До цього списку 7 червня долучиться Ізраїль.
В час, коли ми переживаємо чимало випробувань бути християнином на своєму робочому місці, є не просто. З одного боку, можна зловтішатися, приводячи багато аргументів на користь “зрада” і “все пропало”, “навколо одні негідники”, а з іншого боку, можна крок за кроком, день за днем, рік за роком віддано працювати і будувати країну. На цьому заході були різні люди, пріоритетно представники органів законодавчої і виконавчої влади. Повинен сказати, що більшість присутніх не просто обрали шлях служіння країні, а своїми щоденними справами потверджують цей вибір. Особливістю проведення цьогорічного молитовного сніданку було те, що він проходив у День захисту дітей. Саме тому у залі були присутні декілька десятків дітей (переселенці, діти учасників бойових дій на сході, сироти та інші).
Усі, з ким вдалося поспілкуватися після завершення молитовного сніданку, були єдині в думках про те, що такі заходи об’єднують і надихають кожного для творення добра задля блага і процвітання нашої Батьківщини.
Слава Богу за Україну!

2 червня

Провів насичений день у Нововолинську. В контексті святкування Тижня подружжя у міській раді провели круглий стіл на тему: “Реалізація сімейної політики в місцевій громаді”. Сформовано робочу групу, яка на наступній зустрічі обговорить запропонований порядок денний і розпочне реалізовувати поставлені завдання.
Відбулися тематичні зустрічі з молоддю міста та подружніми парами. Записали передачу на місцевому телебаченні. А ввечері мали дуже змістовне спілкування ще з однією групою подружніх пар. Розмови про життя, стосунки і виховання наших дітей завжди актуальні та, головне, результативні. Дякую організаторам за запрошення.

 

9-10 червня

В Чернівцях пройшов тато-тренінг. Чергова група татів працювала над підвищенням якості свого батьківства. Усі учасники, після 12 годин роботи, пішли до своїх дітей з особистим тато-планом. Безумовно, що якість батьківства після такої роботи буде рости.
Будь відповідальним і ефективним татом! Інвестуй в своє батьківство!
P.S. Заявки на проведення тренінгів у вашому місті можете подавати мені в приват у ФБ. З осені отримають ліцензії ще 7 тренерів, яких ми готували впродовж останнього року. Ті, хто планує подати таку заявку повинен бути свідомим того, що організація і набір групи учасників тренінгу пріоритетно буде вашій відповідальності.

23 червня 2017

У Національному університеті «Острозька академія» відбулося відкриття Першого Всеукраїнського з’їзду педагогів із духовно-морального спрямування. Упродовж трьох днів понад 200 освітян, а також представники обласних, міських, районних управлінь освіти і науки, директори загальноосвітніх навчальних закладів, представники релігійних і громадських організацій та науковці з усіх куточків України обговорюють тему «Стан, проблеми і перспективи духовно-морального виховання дітей та молоді в Україні».
Після виголошеної мною доповіді на тему «Взаємодія сім’ї і школи у процесі духовно-морального виховання особистості” чимала кількість педагогів долучилася до списку фахівців, які готов реалізовувати Національну сімейну стратегію в сфері освіти.

4-6 липня

Провів час у літньому таборі з молоддю в околицях Слов’янська, що на Донеччині. Питання стосунків завжди актуальне, а особливо, для молоді, яка на шляху створення своєї сім’ї. Разом з Романом Кравчук, лідером молоді християн баптистів, говорили про побудову стосунків, взаємне пізнання, зрілість, важливість читання Біблії, прощення, розважали над деякими текстами Святого Письма.  Також мав нагоду побувати на горі Карачун, де наші воїни приймали участь у Всеукраїнській акції “Донеччина зустрічає своїх захисників”. Учасники боїв за визволення Слов’янська, Краматорська та інших міст Донбасу приїхали на гору Карачун у третю річницю їх звільнення.

7 липня

В м. Черкаси провів семінар для 15 подружніх пар на тему «Основи щасливої сім’ї». Цей семінар елемент системної роботи, яка розпочинається на Черкащині в царині сім’ї та батьківства.
Дякую організаторам за запрошення!

8 липня

Впродовж суботи, в м. Вижниця, що на Буковині, проводив навчально-методичний семінар для педагогів морально-духовного спрямування. За результатами визначено фахівців, які в подальшому будуть викладати українській молоді предмет «Основи сім’ї». Крок за кроком ми рухаємося вперед.
Дякую організаторам за запрошення!

10 липня

У м. Вінниця провів дві зустрічі в рамках Фестивалю активної молоді.
Чимало молодих людей готові долучатися до реалізації завдань, які передбачає Національна сімейна стратегія. На сьогоднішній день цю Стратегію сформували та вже реалізовують активні члени громадянського суспільства (науковці, громадські діячі, політики, громадські організації, освітяни, церкви та інші зацікавлені особи та структури). Тема стосунків актуальна завжди і на будь-якій аудиторії. Тому, викладання предметів з основ сім’ї та відповідального батьківства, необхідне і безальтернативне.
Дякую організаторам за запрошення!

12 липня

Побував на найбільш чисельному молодіжному таборі в Україні. Malіn Fest 2017 проходить цими днями в Житомирській області. Понад 4000 учасників з усіх куточків країни з’їхалися на 20-ий щорічний табір, щоб пізнавати Господа та цікаво і змістовно проводити час. Провів для молоді два семінари: «Побудова стосунків. Шлях до успіху» та «Сила прощення».
Дякую організаторам за запрошення!

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.