К содержанию

Про безпосереднє приготування до подружнього життя

З 9 лютого по 5 березня 2011 року був проведений курс безпосереднього приготування до святого таїнства Подружжя для випускників Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, який складався з 14 тематичних зустрічей. Після проведення курсу учасникам було запропоновано скласти відгук про цей курс методом анонімного анкетування. Ось  деякі відгуки учасників на запитання «чи цей курс вам допоміг? Якщо так, то напишіть будь-ласка в чому.»

Наречена: «Цей курс мені дуже допоміг в особистому і духовному розвитку. На курсі всі теми були викладені на високому професійному рівні. Багато дізналась і задумалась над багатьма речами. Ще б хотіла продовжити цей курс, але вже в якості одружених пар.»

Наречений: «Цей курс допоміг мені поглибити розуміння одне одного. Дав мені багато нових знань щодо подружнього життя. Особливо цікавим було почути свідчення щодо конкретних ситуацій з подружнього життя. Багато дало й те, що можна було поспілкуватися про особливості священичого подружжя. Також думаю,  дуже добре, що ці перед подружні зустрічі мали спрямування саме на специфіку священичої сім”ї. Звісно ж комфортніше, коли бачиш знайомі обличчя, а також добре що наші майбутні дружини можуть між собою потоваришувати. Крім того не завжди на зустрічах з дівчиною піднімаєш багато важливих тематик, а завдяки цьому курсу можна обговорити чимало важливих питань між собою.»

 

 

 

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.