К содержанию

Подяка Святому Миколаю

 

20 грудня 2009 р. в приміщенні Українського Католицького Університету (м. Львів), на запрошення Руху Християнських сімей (РХС), відбулася зустріч з прийомними сім’ями Львівщини. Після Божественної Літургії, члени РХС урочисто привітали понад 50 дітей, яких прийняли до своїх сімей без перебільшення – Герої сьогоднішнього дня.

Після святкового фуршету дорослі зібрались в одній із аудиторій університету, а діти мали можливість приготувати своїм батькам подарунки. Виразити свої творчі здібності в аплікації і малюнку вони змогли за допомогою декількох подружніх пар та волонтерів з Руху християнської молоді.

Година спілкування між парами з РХС і прийомними батьками виявила багато проблем, про які дуже мало знають у суспільстві.

«Чимало штучних перепон стоїть на шляху бажання прийняти дитину з інтернату в родину. Ці питання та необхідність підтримки прийомних сімей стали основною причиною створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація – Моя Родина», – сказала Президент Наталя Ярош.

В результаті такої плідної розмови, дві спільноти домовились про подальші регулярні зустрічі. Члени РХС виявили бажання по мірі можливостей допомагати прийомним батькам у вирішенні різних питань. Також, домовились про спільну організацію і проведення вже традиційних благодійних Великодніх акцій РХС.

На завершення діти привітали батьків своїми роботами. Сльози радості і багато приємних почуттів подарував Святий Миколай усім присутнім на цій унікальній зустрічі.

Адріан Буковинський

Голова ГО Рух Християнських Сімей,

Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Сім’я»

 

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.