К содержанию

Перший районний форум на Черкащині

НА ФОРУМ СІМ’Ї В ШПОЛУ ПРИЇХАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ СЕМИ РАЙОНІВ

У місті Шполі (Черкаська область) пройшов регіональний Форум сім’ї. Захід відбувся 23 березня за ініціативи християнських церков міста Шполи та Шполянського району. На форум з’їхалися представники семи районів Черкаської області: Звенигородського, Городищенского, Катеринопільського, Лисянського, Тальнівського, Корсунь-Шевченківського та Шполянського. Подія відбулася за підтримки обласного комітету «Руху Реформації».

«Питання сім’ї для нас дуже важливі, тому такі форуми необхідні для кожного району. Ми будемо працювати над тим, щоб у Черкаській області та Україні якомога більше людей дізналися про важливість захисту сімейних цінностей», — зазначив голова обласного комітету Руху Реформації Валерій Бєляєв.

Про сімейні цінності говорили голова громадський діяч, експерт з соціальних комунікацій Ірина Ванникова, директор громадської організації Асоціації педагогів-християн Володимир Шляхетко, голова комітету сімейного служіння, пастор Юрій Бієвець, методист кабінету управління освіти Звенигородської райдержадміністрації Володимир Неумитий, міський голова Шполянської об’єднаної територіальної громади Сергій Кравченко.

«Сім’я для мене — це насамперед батьки, діти та кохана, а родина — це вже більший формат: це і жителі громади, і жителі всієї держави. Чим буде ця родина міцніша в нас, тим більший вклад ми внесемо в зміцнення нашої держави в цілому. На мою думку, церква і влада завжди будуть перейматися такою темою, як зміцнення сім’ї, це те, що у нас спільне», — зазначив Сергій Кравченко.

На Форумі пройшли дві панельні дискусії за участі священнослужителів та представників освіти.

Серед спікерів на заході були доктор філософії, засновник фонду «Сім’я», експерт з питань сімейної політики та сімейних відносин Адріан Буковинський та директор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасик.

«Інститут сім’ї — це найважливіше в житті людини. В сім’ї ми народжуємось і формуємось і сьогодні сім’я під загрозою. Ми живемо в час, коли все, що було очевидним протягом тисячоліть, раптом стає неочевидним. Нам необхідно захищати сім’ю, бо таким чином ми захищаємо наше майбутнє», — зазначив Ярослав Лукасик.

«Усвідомлення сімейної проблематики, прийняття рішень для покращення ситуації в районі, впровадження відповідних освітніх програм та багато інших ініціатив піднімають такі Форуми і безперечно сприяють формуванню робочих груп задля виконання поставлених завдань», – підсумував роботу Форуму Адріан Буковинський.

Нагадаємо, перший районний форум вже відбувся у Києво-Святошинському районні, Київської області 23 лютого.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар