К содержанию

Один день з життя Адріана Буковинського ;)

8:00 – Ранкова молитва, читання Священного Писання. Разом з народними депутатами  обговорювали 10 Божих заповідей. Успішний початок дня!

11:00 У церкви «Філадельфія» у неформальній братській атмосфері пройшла перша робоча зустріч лідерів руху Батьківства в Україні. Купа нових ідей, синергія вже існуючих, палкі обговорення! Як результат : народження масштабного унікального заходу у сфері татівства. Такого ще в нас не було! Вже у 2019 році. Чекайте подробиць та долучайтесь!

16:00 Переїзд в Рівне для проведення сімейного тренінгу…

Крок за кроком будуємо країну! 😉

13 жовтня  

Херсон та Запоріжжя: праця в регіонах не є марною!

8-9 жовтня з  робочою поїздкою Адріан Буковинський відвідав  Херсон. Це були насичені дні, за які  вдалося відвідати та провести понад 10 різних заходів.

Після Обласного Форуму сім’ї,  який вперше пройшов кілька місяців тому, Херсонський обласний осередок, здійснив чимало кроків щодо реалізації Національної сімейної стратегії в області.  Робоча команда Херсонщини, сприяли організації важливих заходів за участю Адріана.

Зокрема, відбулася робоча нарада з керівниками шкіл м. Херсон з питання впровадження освітніх програм сімейної тематики. Також пройшли круглі столи зі студентами Херсонського державного медичного університету та Національного технічного університету на тему «Місце та роль сімейного виховання у формуванні особистості», робоча зустріч з Міжцерковною радою та інші зустрічі з представниками релігійних та громадських спільнот.

А вже 11-12 жовтня Адріан, разом з дружиною Марією, відвідали м. Запоріжжя. За запрошенням отця Романа Вовка, провели сімейний семінар для родин священників УГКЦ. Спілкування пройшло у теплій сімейній атмосфері.  Піднімали різні практичні родинні питання, а також торкнулися актуальних тем сьогодення:  загрози сім’ї та яка роль і участь Церкви у викликах інституції сім’ї. 

Будуючи спільноту прихильників та захисників традиційних  сімейних цінностей, ми формуємо фундамент для змін у сімейній політиці, які вже давно назріли.
Крок за кроком будуємо країну! Долучайтеся!

5 жовтня 

Байдужі «все знають», активні – вчаться!

30 вересня у Києві, ЖК «Софія» Адріан Буковинський провів зустріч на тему “Основи сім’ї”.  Більше сотні хлопців та дівчат  уважно слухали, занотовували та не соромилися ставити питання спікеру.

Українська молодь має велику потребу в знаннях про стосунки, які ведуть до створення сім’ї. «Байдужі “все знають’, активні – вчаться!», – пересвідчується знову-і-знову Адріан.

Разом із молоддю активно також навчаються магістри Національного Педагогічного Університету ім. Драгоманова за спеціальністю «Сімейне консультування» , яким  на початку жовтня сімейний експерт  викладав предмет «Відповідальне батьківство».

«Приємно працювати зі зрілими людьми, які свідомо і виважено вирішили оволодіти фахом і здобути державні дипломи для подальшого служіння українській молоді. Бажаю успіху та подальшої реалізації себе в царині сімейного служіння для блага і процвітання України», – підвів підсумки тижневого навчання  пан Адріан на своїй сторінці у Facebook.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар