К содержанию

Обласні форуми сім’ї

У жовтні-листопаді Обласні форуми сім’ї пройшли ще у трьох містах України: Черкасах, Дніпрі та Житомирі

Понад 300 делегатів з усієї  Черкащини взяли участь 15 жовтня в першому обласному Форумі сім`ї. Організатори заходу Черкаський обласний комітет, Міжфракційне депутатське об`єднання «За духовнІсть, моральність і здоров`я України»,  департамент освіти та гуманітарної політики міста та облдержадміністрація. На урочистому зібранні учасники  намагалися визначити основні виклики сьогодення, з якими  зіткнулася українська родина, побачити їхні витоки та разом шукати практичні шляхи захисту сімейних цінностей як на рівні держави, так і на рівні області. Читати більше: посилання на місцевий сайт.

 

25 жовтня естафету форуму перейняло місто Дніпро.

Обласний Форум сім’ї у Дніпропетровській області пройшов у форматі круглого столу. Було присутньо більше 100 осіб: долучилися делегати від місцевого самоврядування, освіти, релігійного середовища та громадського сектора. Було представлено та обговорено механізм реалізації Національної сімейної стратегії в Дніпропетровській області. Презентовано різноманітні ініціативи, до яких могли долучитися присутні освітяни та громадські діячі.

14 листопада на Житомирському обласному форумі сім’ї також зібралися прихильники традиційних сімейних цінностей. Пройшов урочистий концерт, панельна дискусія, огляд існуючих перспектив для розвитку української сім’ї. Результатом форуму стало підписання обласної Резолюції щодо зміцнення сімейних цінностей на Житомирщині у 2019 році.

Станом на 14 листопада 2018 року Обласні Форуми, на яких була представлена НАЦІОНАЛЬНА СІМЕЙНА СТРАТЕГІЯ, пройшли вже у 13 областях. А саме:
Запорізькій, Хмельницькій, Івано-Франківській, Рівненській, Закарпатській, Одеській, Херсонській, Кіровоградській, Волинській, Миколаївській, Черкаській, Дніпропетровській і Житомирській областях. Також до кінця року форуми збираються провести у Чернівцях, Тернополі та Києві.

Беремо відповідальність за майбутнє наших дітей, захищаємо сім’ю, будуємо країну.
Дякуємо усім учасникам та організаторам за активну позицію та перейняття усіх ініціатив важливих для збереження української родини!

 

 

 

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.