К содержанию

Новини з Верховної Ради України

Незважаючи на надскладну ситуацію в нашій країні питання сімейної політики не може бути знято з порядку денного. В країні, яка себе поважає, одним з фундаментальних, найважливіших пріоритетів розвитку повинна бути сімейна політика. На превеликий жаль, за час незалежності України, її не було і не має.

Нами, разом з групою народних депутатів підготований та зареєстрований проект Постанови ВР щодо проведення парламентських слухань на тему «Сімейна політика України – цілі та завдання». Кожен зацікавлений у даному питанні може переглянути найактуальнішу інформацію на сторінці ВР за наступним посиланням http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=53999

З нагоди свята Воскресіння Господнього 9 квітня народним Депутатам України від Міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність та здоров’я України» подарували Євангеліє.

Павло Унгурян

У вітальному слові голова Міжфракційної депутатської групи Павло Унгурян привітав усіх з Великодніми святами і побажав  кожному дозволяти Божому слову очищати думки, слова та вчинки і наслідувати Ісуса Христа у служінні народу. І досить символічно, що саме цього дня у ВР України було проголосовано законопроект про засудження комуністичного режиму та заборону пропаганди комуністичної символіки.

IMG_4809

 

 

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.