К содержанию

Незалежність

IMG_4777

Незалежність – це не стремління чи бажання, це право, не дане царями чи завойоване в битвах, а право, дане Господом Богом.

Незалежність це є рівень імунітету від зазіхань фізичних і духовних, від оцінки ворогів, коментарів, пасивних споглядачів, “аналітиків”, “експертів” тощо.

Незалежність – це право власності на свою ідентичність, на ресурс попередників, на героїзм свого народу.

У День Незалежності я запрошую всіх звернутися до Бога, який є господарем кожного свого слова, який у своїй відкупительній жертві дарував нам повну свободу.

Я закликаю вас стати незалежними. А це означає позбутися всякої залежності від подвійних стандартів, низької самооцінки, низьких прагнень, спраги помсти, реваншу та всякого гріха. У молитві дати можливість нашому Господу, гаранту нашої незалежності, право вирівняти всі спотворення, переглянути всі кровні прокляття у вигляді геноцидів, воєн, помсти.

Усім нам необхідно повертати свою пам’ять до історії свого роду. Вірю, що в кожній такій історії віднайдуться особистості, життя яких є прикладом для нащадків.

А коли ми звертаємося до генеалогії нашого народу, то можемо з надлишком пройнятися героїзмом наших попередників, мучеників, святих, які засіяли жертвою своєї крові та силою свого духа територію нашої країни, дану нашому народові Богом.

Боже слово говорить: «Приготовлений кінь на день бою, але перемога від Господа!» (Пр. 21,31). Наша перемога є не від наших потуг, а від узгодженої співпраці з Богом.

З Днем Незалежності!

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.