К содержанию

Недільна зустріч для подружніх пар

Ні для кого не секрет, що найулюбленішим місцем для побачень закоханих є затишні кафе та ресторани. Там, в теплій затишній атмосфері можна поспілкуватися, дивлячись в кохані очі, дізнатись більше один про одного, взяти любу за руку… А що робити одруженим парам? Або тим, хто довго зустрічається і замислюється над урізноманітненням свого дозвілля? Було б добре згадати свої романтичні побачення і поспілкуватись за чашечкою чаю в найближчій кав’ярні…
А як же проблеми, сімейні конфлікти, непорозуміння, виховання дітей та купа домашніх обов’язків? Виявляється, ці питання легко можна вирішити, об’єднавши приємне з корисним: головне – мати бажання та зібратися разом!
Саме так відбулася недільна зустріч для подружніх пар 22 січня 2012 р. в ресторані «Якіторія». Цю зустріч організували подружня пара Адріана та Марії Буковинських. На запрошення відгукнулося близько 25 пар – як одружених, так і тих, хто мріє про весілля. Не проблемою виявилась і присутність маленьких дітей – вони весело бігали, поки дорослі обдумували сімейні питання для обговорення.
Метою зустрічі було обговорення питань, які хвилюють кожну родину – взаємовідносини між хлопцем та дівчиною, чоловіком та дружиною. Приємно здивував формат зустрічі – це не була суха нудна лекція з теоретичними доказами та статистичними даними. Це була жива розмова, справжній форум, на якому учасники ділилися своїм досвідом та поглядами на життя!
«Вплив батьків та родичів на стосунки у сім’ї» , «що робити, якщо різні погляди на речі», «виховання дітей», «духовне зростання», «розподіл обов’язків», «проведення спільного дозвілля», «як зрозуміти/заохотити дружину/чоловіка» – на ці та інші питання пари намагалися знайти відповіді.
Цікаво, що більшість з учасників були навіть не знайомі між собою, але це не завадило бурхливо обговорювати хвилюючі теми, наводити свої приклади та пропонувати свої погляди. Питання порозуміння в сім’ї виявилися надзвичайно об’єднуючими і актуальними для кожного – адже немає межі для досконалості!
Спілкування тривало близько 3 годин і за цей час присутні однозначно зрозуміли: такі зустрічі мають відбуватися будь-що! Адже в який спосіб і де ще можна знайти стільки корисної інформації, яка стосується сімейних цінностей? То ж було вирішено кілька організаційних питань і зрештою постановили проводити подібні зустрічі 2 рази на місяць, в першу и третю неділю місяця. Формат проведення залишиться таким же живим та відкритим, кожен має право пропонувати свої думки та зауваження. Можна не тільки здогадуватись, але і бути певним, що далі буде тільки цікавіше!

Оксана Кожан

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.