К содержанию

НАШІ ЗАХОДИ ДЛЯ ВСІХ

Пропонуємо Вашій увазі заходи, які можуть зацікавити всіх бажаючих стати щасливими.

І. Одноденні денні семінари на тему “Життєві пріоритети. Побудова стосунків. Подружжя. Духовність.”

Мета семінару закладена в його назві, він про речі, які турбують кожну людину. Всі ми прагнемо щасливо прожити своє життя, в тому числі у подружжі. На жаль, одного бажання та віри недостатньо, необхідно знати як, на що потрібно першочергово звернути свою увагу, щоб наше омріяне щастя стало реальністю в щоденному житті. Коротко про ці речі довідаються учасники семінару. Якщо у попередніх пропозиціях необхідною була участь пари, то на цьому заході може бути присутнім кожен бажаючий, незалежно від віку та наявності пари.

 

Як потрапити:

Ведучий семінару – Адріан Буковинський.

Тривалість семінару: субота з 10.00 до 18.00.

Місце проведення семінару –  будь-яке місто України.

Вартість семінару 8000 грн.

Кількість учасників від 3 до 100.

Харчування учасників на відповідальності запрошуючої сторони.

 Стати учасником можна подавши заявку написавши нам email із наступною інформацією:
– місто і місце проведення семінару,

– бажана дата проведення семінару,

– орієнтовна кількість учасників,
– відповідальна особа за проведення заходу, контактний телефон та e-mail.

 


 

ІІ. Курс «Альфа»

 Цей курс дає можливість більше осмислити і поглибити християнську віру. Він відповідає потребам кожної людини знайти зміст і ціль життя. Курс Альфа – це можливість зібратись разом, вчитися один в одного, ділитись один з одним і поглиблювати свої знання та любов до Ісуса Христа. Приналежність до якоїсь конкретної конфесії значення не має. Прийди і подивись.

Як потрапити:

Ведучі  – духовні особи,  християнські лідери.

Тривалість курсу:  1 раз в тиждень впродовж трьох місяців, з 19.00 до 21.00. Перші 2-денні реколекції в часі проведення курсу, початок о 10.00 в суботу – завершення о 14.00 в неділю.

Час і місце проведення курсу – проводиться два рази в рік в м. Києві.  

Оплата за курс – добровільний внесок.

Для участі у курсі потрібно зареєструватися, написавши нам email із наступною інформацією:

* ім’я  учасника, контактний телефон та e-mail.

 


  ІІІ. Тематичні недільні зустрічі

Раз або два рази в місяць проводяться тематичні зустрічі на тему стосунків у подружжі та благодійних акцій. Теми готуються заздалегідь і включають у себе перелік найбільш актуальних питань. Мета таких зустрічей полягає в тому, щоб допомогти зосередити свою увагу на тому чи іншому питанні, обдумати його, проаналізувати ступінь його актуальності у своєму житті, у своїй сім’ї на даному етапі. Кожна подана тема ґрунтується на вченнях з Біблії, соціологічних дослідженнях, особистому та професійному досвіді психологів та інших фахівців.  Прослухавши тему, учасники мають можливість обговорити її між собою, а також у малих групах, на які розділяється аудиторія після лекції.


Як потрапити:

Участь у тематичних зустрічах беруть особи, які вже були учасниками програм, які ми проводимо.


 

 IV. Християнське весілля.

Одруження – це найважливіша подія для двох закоханих сердець. І дуже важливо, щоб весільне святкування було яскравим і організоване належним чином.

Від сьогодні ми пропонуємо послугу організації та ведення весілля в християнському дусі. Особливістю такого весілля є його характер – добрий, веселий і разом з тим пізнавальний. У незвичній та легкій формі розкривається образ сім’ї в Божому задумі, як основи, на якій має базуватися життя молодого та кожного подружжя, присутні ігри, жарти, пісні, які містять у собі позитивний зміст, зосереджений на гарних людських якостях, а не на висміюванні, а то й зневажанні тих чи інших людей, їхніх недоліків і негативних рис, що, на жаль, часто зустрічається в переважній частині весільних забав. У проведенні свята відкинуті різного роду язичницькі забобони, проте збережені українські традиційні, християнські звичаї. Християнське весілля – це справжнє свято Любові, яке запам’ятається на все життя!

Як замовити:

 Сформувати необхідний запит, написавши нам на email довільну інформацію про наречених і контактний телефон. З вами зв’яжеться особа, відповідальна за проведення цих заходів, для узгодження деталей і ціни замовлення.

 

V. Різдвяна коляда

Під час Різдвяних свят вже чимало років ми організовуємо святкову коляду. Оригінальний 15-хвилинний репертуар нікого не залишає байдужим і залишається незабутньою подією для кожної родини, до якої завітали колядники.

 Як замовити:

 Сформувати запит, написавши нам на email,  вказавши адресу і бажану дату і годину, на яку ви хочете прийняти колядників. Також вкажіть номер мобільного телефону та ім’я замовника. Після того з вами зв’яжеться особа, відповідальна за Різдвяну коляду, і  узгодить точний час.

Врахуйте, що коляда відбувається 7, 8, 9, 10, 14, 19 січня  тільки у містах Києві та Львові.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.