К содержанию

НАШІ ЗАХОДИ ДЛЯ ОДРУЖЕНИХ

Пропонуємо Вашій увазі ряд пропозицій!

I. Вечори для одружених

 

Це нова авторська програма, яка впродовж трьох вечірніх зустрічей дасть можливість кожній подружній парі (незалежно від тривалості життя в подружжі):

–          осмислити сутність і зміст життя в подружжі,

–          відкрити для себе ті грані і сторони любові, які можливо до сьогоднішнього дня не були поміченими,

–          осмислити значення духовності в житті подружжя,

–          почути про особливості подружнього діалогу,

–          дізнатись про роль, вплив і значення прощення в житті людини і подружжя.

Як потрапити

Вечори для одружених проводяться у м. Києві по факту формування групи.   Для того, щоб потрапити на вечори для одружених необхідно зареєструватися, написавши нам email із наступною інформацією:

  1. – імена пари учасників та подружній стаж,
    – контактний телефон і e-mail.
  2.   Коли буде сформована група учасників, ми повідомимо Вам про дату і місце проведення вечора.
  1. Учасники оплачують участь на вечорах для одружених безпосередньо перед початком вечора. Вартість трьох вечорів – 800 грн. з пари. У ціну входить замовлення за Вашим вибором з асортименту бару на суму 180 грн. (на всю програму зустрічей).

 

 


 ІІ. Подружні реколекції (семінар)

 

Реколекції (це час відновлення,  осмислення, відкриття, можливість корекції, зміни, переміни своєї поведінки або відношення до чогось, до когось або себе самого) для подружніх пар проводяться по мірі формування груп бажаючих і розраховані на всі без виключення подружжя, незалежно від «стажу» їхнього подружнього життя. Такі реколекції мають на меті скерувати сімейну пару на розвиток подружніх взаємин, поліпшення взаєморозуміння та ще раз дають їм можливість глибше осмислити зміст їхнього шлюбу (святої тайни Подружжя). Під час реколекцій кожна подружня пара може пережити свіжість почуттів, поглибити чи відродити взаємну любов, проаналізувати свої стосунки з погляду християнської суті подружжя.

Якщо між чоловіком і дружиною панує любов і злагода, то світло такого подружжя поширюється на всіх оточуючих, а найперше на дітей, що має велике значення у подальшому їхньому житті. Подібні аргументи та безліч свідчень переконливо доводять необхідність проведення подружніх реколекцій.

 

Як потрапити:

Основна ведуча пара реколекцій  – Адріан і Марія Буковинські

Тривалість реколекцій:  початок о 18.00 в п’ятницю – завершення о 15.00 в неділю.

Місце проведення реколекцій – уточнюється по факту формування групи і по факту його проведення в м. Києві чи будь-якому іншому місті. На цих реколекціях кожна подружня пара буде забезпечена окремою кімнатою для проживання, трьохразовим харчуванням і усіма необхідними умовами та матеріалами для проведення реколекцій.

Оплата за реколекції – 1500 грн. з пари.

 Для того, щоб потрапити на вечори для одружених необхідно зареєструватися, написавши нам email із наступною інформацією:

– імена пари учасників та подружній стаж,
– контактний телефон і e-mail,

– місто в якому проживає пара.

2. Коли буде сформована група учасників, ми повідомимо кожного зареєстрованого учасника і узгодимо дату та місце проведення реколекцій.

3. Оплату за реколекції учасники здійснюють в два етапи: 30% авансу після узгодження дати і місця проведення , решту  70% безпосередньо на реколекціях.

 

 

Бажаємо змістовно провести час з нами!

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.