К содержанию

НАШІ ЗАХОДИ ДЛЯ НЕОДРУЖЕНИХ

Ласкаво просимо!

Запропоновані програми нікого на залишають байдужими.

I. Вечори для закоханих

Пара, будуючи стосунки між собою, прагне до ідеалу. Але переважна більшість молодих людей так і не можуть стати прикладом у побудові стосунків. Чому? Тому що одного прагнення, навіть якщо воно найщиріше, на жаль, виявляється недостатньо. Необхідно знати, як будувати стосунки, на що першочергово звертати увагу, які пріоритети існують у формуванні відносин, розуміти, що означає бути разом, і наскільки відповідально та свідомо ми підходимо до питання спільності. Пропонований романтичний вечір – це спроба задуматись у невимушеній, приємній атмосфері над сутністю питань, які мають визначальний вплив на якість побудови відносин, зрозуміти для себе стан, в якому знаходиться пара, – любов чи закоханість? Ця зустріч буде хорошим імпульсом для розуміння важливості подальшої праці над своїм життям, яке кожен прагне прожити достойно і щасливо.
Романтичний вечір, який ви подаруєте один для одного, залишаться непересічною подією у вашому житті.

Як потрапити:

1.     Вечори для закоханих проводяться у м. Києві по факту формування групи.

2.      Час проведення: з 19.00 год. до 22.30 год.

3.      Для того, щоб потрапити на вечори для закоханих, необхідно зареєструватися, написавши нам e-mail, в якому зазначити наступну інформацію:

– імена пари учасників та вік,

– контактний телефон і e-mail.

4.      Коли буде сформована група учасників, ми повідомимо Вам про дату і місце проведення вечора.

5.      Учасники оплачують участь на вечорах для закоханих безпосередньо перед початком вечора. Вартість – 120 грн. з особи. У ціну входить замовлення (за Вашим вибором з асортименту бару на суму 30 грн.).

Бажаємо приємно і змістовно провести Ваш час!

 

II. Презентаційні лекції по побудову стосунків міх хлопцем і дівчиною

 Проводяться для студентських аудиторій в містах України з метою залучення студентської молоді на відео курс «Життя в подружжі. Шлях до успіху». Слухачами цього курсу може бути будь-яка особа, переважно молодь, яка усвідомлює, що рано чи пізно створить свою сім’ю, і розуміє, що до цієї події необхідно готуватись. Підлітки, вивчаючи вищу математику, різноманітні теорії, ази хімічних та фізичних взаємозв’язків у природі, на жаль, не мають повноцінного поняття про взаємозв’язки між чоловіком та дружиною, хоча більшість з них у ближчому майбутньому мають наміри вступати у шлюб. І у цій прогалині в їхніх знаннях юнаки та дівчата не винні. Річ у тім, що практично нема звідки черпати подібну інформацію. Уривки, які вони спостерігають чи з досвіду власних батьків (які при тому ж і самі не мали таких знань), чи із ЗМІ, з популярної літератури, чи з інших джерел, аж ніяк не складаються в цілу картину, яка б давала повне і вірне уявлення про сім’ю та життя у ній.

Метою даного курсу є – формування погляду на психологію і послідовність побудови стосунків між хлопцем і дівчиною. Програма ближчого приготування до життя у подружжі спрямована на отримання знань, понять і конкретних уявлень про шлюб, про відносини між чоловіком і жінкою, про любов, повагу, жертовність та християнські підвалини будування міцних, щасливих стосунків.

 

Як потрапити:

На ці лекції приймаються колективні замовлення. Замовником може виступити ВУЗ (ректор, проректор з виховної роботи або декан), профком або студентське самоврядування.

Для того, щоб сформувати замовлення, необхідно написати нам на e-mail наступну інформацію:

– місто проведення, цільова аудиторія,

– контактний телефон і e-mail відповідальної особи.

 

Організаційні питання уточнюються в процесі комунікації.

 

 ІІІ. Курс підготовки до подружнього життя у місті Києві

 Курси відбуваються в рамках програми «Щаслива сім’я» Головного управління в справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації. Програма включає в себе 12 занять різної тематики. На цих заняттях наречені мають можливість глибше усвідомити основні принципи, на яких має базуватись міцна сім’я. Цей курс діє в м. Києві з 2007 року і отримав багато позитивних відгуків від учасників.

Курс дає можливість нареченим:

  • краще пізнати один-одного;
  • обговорити і обдумати основні теми, які стосуються природи і сутності подружжя та родинного життя;
  • побачити і визначити роль сім’ї у житті держави;
  • осмислити значення духовності в житті людини та подружжя;
  • без поспіху прийняти остаточне рішення.

Як потрапити:

Скориставшись сайтом http://happy-family.kiev.ua

 

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.