К содержанию

Молитовний сніданок у Вашингтоні.

Цікавість, пережиття, історіі життя людей, нові знайомства, усвідомлення значущості подіі – це далеко не повний перелік мотивів та результатів нашоі, з дружиною, присутності в колі декількох тисяч політиків, бізнесменів, громадських діячів, з понад 100 краін світу, на Національному та украінському молитовному сніданках у столиці США, які відбулися вготелі Wachington Hilton 4-5 лютого 2016 р.

1 (5)Що особливо цікаво, і що вирізняє цей захід від усіх інших, це те, що враховуючи контингент присутніх, ця подія не політична, не релігійна, не бізнесова, не громадська і не публічна (репортерів не було), хоча відбувається вже бгато десятків років. Люди приіжджають і гуртуються навкавколо особи Ісуса Христа. Кожна промова, кожне свідчення переплетено з Його величчю і дією. Люди приіжджають різні, починаючи від тих хто надзвичайно глибоко просякнутий християнською вірою до тих, хто приіхав чи не з цікавості. Але я чув не одну історію про людей і від людей, з категоріі останніх, які завдяки саме цій подіі відкрили для себе Ісуса Христа і іхнє життя змінилося.

1 (2)

Цього разу, мене особисто вразила історія, якою поділився Президент США Барак Обама. В часі другоі світовоі війни американський десант, в кількості 200 бійців, висадився на північному березі Франці і був оточений і захоплений німцями в полон. Полонених вишикували в шеренги і німців в першу чергу цікавили євреі, які були серед солдат, і кожен розумів чому. Командир встиг пояснити ситуацію бійцям і коли прозвучала команда, щоб євреі зробили крок вперед, то такий крок зробили всі. Німецький офіцер підійшов до командира, приставив йому пістолет до голови і сказав, що кожен хто виявиться євреєм буде розтріляний і повторив команду: “Євреі, крок вперед!”І цей крок зробили всі. Виникла дилема, або розстріляти усіх, або не розстрілювати нікого. Чи було полоненим страшно? Було! Чи була молитва? Була! Чи Бог чув цю молитву? Так! Всі залишилися живі! Вони були, як один!

Ми украінці повинні бути як один, об’єднані спільною ідеєю і баченням майбутнього! Ми віримо, що твір моєі дружини викладений нижче, допоможе багатьом зрозуміти суть наших слів. А ті, які зрозуміють, то перекажіть це іншим, щоб кожен з нас відчував себе співтворцем обставин сьогодення, майбутнього наших дітей і нашоі краіни на тому місці де знаходиться зараз.

image5

 

Благословенна, ти моя Державо,

Благословенна Богом на віки,

Ти заслужила в світі мати право

Пишатись мудрими і сильними людьми.

 

Ми патріоти нашої країни,

Сини і доньки рідної землі,

Шануєм в пам’яті героїв України,

Що за свободу кров пролили й полягли.

 

Відомо нам, – у єдності є сила

І що любов перемагає зло,

А щоб у згоді жила Україна –

Чини добро, твори добро, неси добро.

 

Ми патріоти нашої країни,

Сини і доньки рідної землі.

І бережем кордони України,

Щоб ми і діти наші в мирі прожили.

 

Візьмемось, браття, дружно всі за руки

І не ділімось хто з ким і куди,

А щоб Вкраїна квітла як держава –

Не може бути я чи ти, а тільки ми.

 

Ми патріоти нашої країни,

Сини і доньки рідної землі,

Молитвою захистимо краіну,

Щоб ми й нащадки наші в гідності жили!

image1

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.