К содержанию

Мета нашої діяльності

Наша діяльність ґрунтується на ознайомленні людей із основами та принципами міцної, стабільної та щасливої сім’ї, які являють собою не тільки підготовку до подружнього життя, але й різні ознайомчі, формаційні зустрічі і семінари – із школярами, студентством, молоддю, подружжями, батьками.

Адже попри всі негативні виклики сучасності, бажання побудувати щасливу сім’ю об’єднує мільйони українців. Сім’я була, є  і  буде  для кожної людини місцем спокою, любові та добробуту.

Ми прагнемо донести всім бажаючим розуміння того, що основи сім’ї закладаються не з дня реєстрації шлюбу, а більшою мірою, передаються родом особи. На превеликий жаль, з різних причин,  в більшості людей цей зв’язок розірвано і часто втрачено. Тому ми представляємо основи, якими може користатись кожен, не залежно від віку і від сімейного стану. Ми вважаємо, що процес формації особистості людини має містити в собі виховання високої моральності, вміння любити, вірності, шани до батьків, спілкування із друзями, знайомими, загалом правильної ієрархії життєвих цінностей і пріоритетів.

Наш рівень як фахівців у справах сім’ї та молоді визнаний десятирічним досвідом активної співпраці з різними соціальним та віковими категоріями. Позитивні   відгуки   понад   12000   слухачів   переконали   нас,  що запропонована нами інформація повинна бути доступною кожному.

Поки на вищих щаблях влади нашої держави творяться вирішальні для української сім’ї законопроекти, ми можемо невеликими, але правильними, практичними кроками змінити своє життя на краще вже сьогодні.

Ми віримо в світле майбутнє України, і готові до багатьох якісних  зрушень в напрямку сімейного щастя нашого народу. Сподіваємося познайомитися із однодумцями, які забажають долучитися до нашої благодійної діяльності.

Про результати нашої діяльності ви можете дізнатись на нашому офіційному сайті: www.bukovynski.com, а також на сайті Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА http://happy-family.kiev.ua.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

 1. Світлана пишет: 2011-11-26

  Дорогі Адріан і Марія! Була вражена, що зараз в Україні є можливість проводити таку работу! дякую Богу за зустріч з вами, вірю, що в України і правда є краще майбутнє, коли такі люди служать українцям! дуже хочу зробити і свій внесок! 🙂

  • admin пишет: 2011-12-04

   Світлано, щиро дякуємо за високу оцінку нашої діяльності! Запрошуємо до співпраці! Українській сім’ї може ділом допомогти кожен бажаючий. У нас є багато ідей для розвитку сімейної політики нашої держави, нами розроблено детальний план заходів, які допоможуть людям усвідимити вагу та цінність сім’ї, любові та допомоги оточуючим.
   Просимо надіслати свою к.і. на нашу ел.адресу. Чекатимемо!

 2. Віталій пишет: 2011-12-08

  Дуже Вам дякую за Вашу діяльнысть! Ви змінили моє життя!

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.