К содержанию

Львівський семінар

30 січня 2010 р. у Національному Університеті «Львівська політехніка» відбувся семінар для студентів на тему «Покликання – бути чоловіком і дружиною». Ведучими Адріаном і Марією Буковинськими було розглянуто наступні питання.

–         Життєві цінності.

–         Чому бажання бути щасливими у подружжі, дуже часто не досягає бажаного результату?

–         Що вам потрібно: кохання на все життя чи закоханість на деякий час? Різниця між коханням і закоханістю.

–         Конфлікт. Чому він виникає? Як його уникнути? Як знайти порозуміння?

 

Своїми враженнями від семінару діляться його учасники, яким ми поставили традиційне запитання: «Чи допоміг Вам наш семінар? Якщо так, напишіть, будь ласка, чим?»

Жінка, 27 років: «Тверезий погляд на сім‘ю, взаємини з прилежною статтю, на чому, і як їх будувати. Ризики і виклики в стосунках, і чи допустимо їх ігнорувати. Найголовніше, що Господь хоче, щоб наше майбутнє було щасливим і дав можливість отримати знання, щоб це стало дійсністю.»

Чоловік, 17 років: «Дізнатись про деталі в побудові стосунків. Направити світогляд у тому напрямі, де є віра. Що існують люди, які вміють вірити в позитив, взаємодопомогу та взаємоповагу. Ще я отримав більш глибокі знання про емоційний світ інших людей.»

Жінка, 20 років: «Цей семінар допоміг мені переосмислити сенс життя. Зрозуміти істинні цінності і прагнути до життя з Богом. Дякую!»

Чоловік, 21 рік: «Так. Тому, що Ви підтвердили мої переконання, які я мав, але в силу різних причин (соціальних, психологічних), в мені придушувалися. Ви відкрили мені очі на мої проблеми. Тобто на те, над чим я повинен працювати, щоб відчувати себе щасливим. Після сьогоднішньої зустрічі, я задумався над своїми цінностями.»

Жінка, 22 роки: «Ви нагадали мені, до чого я йшла протягом багатьох років. Допомогли в даний час задуматись над потрібністю і правильністю цього шляху. Даний семінар допоміг знову впевнитись у вагомості мого  вибору.»

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.