К содержанию

Критерії вибору можновладців та канадський досвід експериментів зі статевою освітою

Шестирічний досвід Канади із провадження програми статевої освіти, має стати пересторогою для українців щодо вибору достойних представників влади, які мають відповідати чітким критеріам.

У контексті виборів у 2019 році, українці нарешті повинні навчитися вибирати владу. Для цього, окрім компетентності, існують певні критерії:
1. Якщо кандидат, у будь-який орган влади, живе без Бога, то його діяльність для країни не просто безперспективна, а й згубна. По причині того, що така людина буде завжди підлаштовуватися під обставини або створювати обставини для своєї вигоди. Вся інша демократична риторика – від лукавого. У будь-якому випадку народ програє. Думаю, що 27 років незалежності – достатній період, щоб це зрозуміти.
2. У глобальному вимірі в поточній епосі, а відповідно і в наступному десятилітті,
провадиться безпрецедентна атака на інституцію сім’ї, як союз між чоловіком і жінкою. Мета – зміна реальності в законодавстві та у свідомості, пріоритетно, молоді. Стоїть завдання значно розширити визначення сім’ї, дозволити одностатевим парам всиновлювати дітей, зробити вибір зміни статі варіантом норми, ввести ці ідеї на основі гендерної ідеології в освітні програми, криміналізувати законодавство для тих, хто не згодний з вище написаним. Для цього передбачено покроковий план реалізації в чотирьох сферах суспільного життя: у законодавчій та освітніх сферах, в інформаційному просторі та в судовій системі. Саме тому будь-який потенційний кандида має заздалегідь пройти публічний тест на прихильність до сімейних цінностей, продиктованих Конституцією України (51 стаття) та канонами Біблії. Таке тестування розробляється і нашими спільними зусиллями, ніхто не уникне прямих відповідей.
3. Кожен кандидат не на словах, а на ділі повинен любити Україну, відстоювати її незалежність і самобутність.

Якщо українці не усвідомлять цих простих критеріїв, то ми ризикуємо поколінням школярів, що з великою вірогідністю можуть підпасти під всілякі експерименти, славнозвісно відомі на Заході. Для прикладу наведем провінцію Онтаріо, Канада.

З 2013 року до червня 2018 року прем’єр-міністром провінції Онтаріо (адміністративний центр м. Торонто) була Kathleen Wynne. Народжена в 1953 році, була одружена з 1977 до 1991 р. Має 3 дітей. Розлучилася з чоловіком. В 2005 році одружилася з жінкою. На виборах балотувалася як відкрита лесбіянка.

За час керівництва Kathleen Wynne в шкільних програмах були запроваджені наступні новації: в першому класі дітей навчають знань про статеві органи, в третьому класі розпочато навчання концепції одностатевих відносин, у 4 класі – відомості про статеве дозрівання, в 6 класі – навчання про мастурбацію, а також про стосунки за згодою, в 7 класі – про венеричні захворювання та про оральний та анальний секс.

Така реальність є результатом безвідповідального голосування мешканців провінції на виборах. Різноманітні мітинги та протести батьків у процесі введення цих освітніх змін нічого не дали. Тільки наступні вибори радикально змінили ситуацію.

Консервативна партія на чолі Даном Фордом отримала переконливу перемогу на виборах. І тепер новий уряд починає радикально змінювати ситуацію. За словами міністра освіти Лізи Томпсон, учні Онтаріо в скорому часі повернуться до старої програми статевої освіти, в якій не має місця одностатевим шлюбам та іншим деструктивним новаціям. Що особливо важливо: уряд запевняє, що реформування системи освіти буде відбуватися в тісній співпраці з батьками.

Минулого тижня, перебуваючи в Торонто на запрошення активних батьків, ми розпочали роботу, яка незабаром матиме вплив на формування нової освітньої політики, побудованої на засадах суспільної моралі та духовності.

Висновок: Україна більше немає часу на експерименти із розвитком держави. Тільки компетентні політики з правдивою відповідальністю перед Богом здатні розвивати країну на благо народу і наших дітей.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар