К содержанию

Конотоп підтримує родинну політику України

Відповідальність щодо підготовки молоді до життя в подружжі пріоритетно лежить на двох інституціях.

Перша інституція – це сім’я, в якій народжуються і виховуються діти, а друга – це середня школа, в якій діти повинні отримувати необхідну кількість знань, в т.ч. і з питань створення майбутньої сім’ї.

Належно підготувати і сформувати своїх дітей до майбутньої події – створення сім’ї, батьки можуть показавши своїм дітям позитивний приклад життя в подружжі. Враховуючи, що за роки незалежності України зафіксовано 57% розлучень, то у більшості випадків приклад показаний негативний. А у тих сім’ях, де чоловік і дружина не розлучаються, більша половина не є щасливими у своєму подружжі, і тому вони також не можуть бути позитивним прикладом для своїх дітей.

Сім’я в переважній більшості випадків не виконує своєї функції і завдання. В такому разі на шляху молодої людини впродовж 9-11 років існує друга інституція, яка покликана підстрахувати першу. Це середня школа, яка, нажаль, також не виконує свого завдання в цьому питанні, по причині відсутності в шкільних програмах необхідних дисциплін, які допомагали б молодій людині осмислити сутність життя в подружжі та усвідомити логіку побудови стосунків між хлопцем і дівчиною.

Таким чином, молодь України залишена сама на себе, а її свідомість в цих питаннях пріоритетно формує дуже суб’єктивна інституція, яка називається ЗМІ, а також оточуюче молодь середовище. Результати такого впливу дуже промовисто показує статистика. Щасливих пар в Україні виявляється небагато – до 12%, а бути щасливим у своєму подружньому житті прагне кожен. Більше того, всі молоді люди вірять, що так воно і буде. Нажаль, так не буде, тому що одного щирого бажання і віри недостатньо. Виявляється, що потрібно мати знання, які в процесі життя повинні ставати переконаннями. І тільки тоді в людини з’являється шанс на її омріяне щастя в подружньому житті.

Впродовж 10 останніх років ми випрацьовували досвід і механізми поширення цих знань для всієї України. Віримо, що в результаті парламентських слухань на тему сім’ї, які відбулися в Україні 21 вересня 2011 року (http://static.rada.gov.ua/zakon/new/par_sl/sl2109111.htm) в скорому часі відбудуться необхідні зміни в цьому питанні, зокрема впровадження Міністерством освіти, науки, молоді і спорту України необхідних навчальних дисциплін в шкільні програми. А тим часом, ми продовжуємо виконувати свою роботу, яка в цілому сприяє процесу змін в питанні сімейної політики в Україні.

17-19 жовтня в м. Конотоп Сумської області, за підтримки міського управління освіти відбулися зустрічі Адріана і Марії Буковинських з старшокласниками середніх шкіл, ліцею і гімназії міста. Було проведено 8 презентаційних зустрічей на тему логіки побудови стосунків між хлопцем і дівчиною. Окрім того, впродовж трьох днів відбувалися загальноміські батьківські збори, на яких обговорювалося питання логіки і послідовності підготовки їхніх дітей до майбутнього життя в подружжі. Школи і батьки мали можливість отримати необхідні матеріали по питанню сім’ї.

Сподіваємося, що розпочатий досвід буде розвиватися і знайде прихильників у всіх регіонах нашої славної держави.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.