К содержанию

ІІ Всеукраїнський форум сім’ї

Національний громадський рух

«Україна за сім’ю»

У Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум сім’ї, оргіназований Всеукраїнським громадським рухом “Україна за сім’ю” та підтриманий неурядовими організаціяии України,  політиками,  церквами, науковцями та громадськими діячами.

4

Метою форуму є захист та зміцнення інституту сім’ї. Сьогодні Україна переживає сімейну кризу, а українські сімейні традиції переслідують сучасні загрози, такі як одностатеві шлюби, громадянські шлюби, відмова від новонароджених дітей, рання сексуальна просвіта молоді, “партнер на одну ніч” та ін.

В ході форуму відбулись панельні дискусії з представниками різних галузей суспільного життя країни. Зокрема священнослужителі церков наголошували на важливості Божого слова для побудови міцної сім’ї. Вони поділились баченням того, що церква має не лише давати шлюб подружжю, але й підтримувати сім’ю в подальшому її існуванні, беручи участь в сімейних подіях.

45

Науковці та освітяни переконували в тому, що суспільство бере свій початок не з сім’ї, а зі знання та шанування свого роду. Також зазначили про необхідність звернути увагу на навчальні програми духовно-морального аспекту.

Представники громадянського суспільства та корпоративних культур нагадали, що людей приваблюють гарно подані ідеї, навіть, якщо вони хибні. Чому б сімейні цінності не доносити до суспільства яскраво, привабливо та ефективно?

Політики у своїй дискусії прийшли до спільної думки, що церква може зробити значно більше в сфері формування сімейних цінностей, аніж державні мужі.

2

Щоб краще вибудувати стратегію збереження сімейних цінностей, учасники форуму працювали в секціях: церква за сім’ю, освіта за сім’ю, громадянське суспільство за сім’ю, ЗМІ, інформаційна політика та державна сімейна політика.

Не обминув своєю увагою форум і Президент України Віктор Янукович,  надіславши учасникам форуму свої вітання.

Своїми враженнями про сімейну ситуацію в країні та зокрема про ІІ Всеукраїнський форум сім’ї ділились і гості форуму.

“Без сім’ї немає роду, без роду – народу”, –  нагадав народний депутат України,  Вадим Колісніченко, додавши, що ми, українці, зможемо зберегти себе.

А народний депутат України, Оксана Калетник назвала егоїстами тих, хто боїться вступати в шлюб та брати на себе відповідальність за свою сім’ю. Крім того, вона подякувала Всеукраїнському громадському руху “Україна за сім’ю” за активну громадянську позицію.

Народний депутат України Валерій Дубіль, батько чотирьох дітей, закликав кожного щодня жити в любові, щоб не засмучувати членів своєї сім’ї.

Юрій Мірошниченко, народний депутат, представник Президента у Верховній Раді, звернувся до учасників форуму словами “молись і трудись”, закликавши активніше втілювати в життя задекларовані наміри.

“Навіть Організація Об’єднаних Націй проголосила 2014 рік «Міжнародним роком сім’ї» тож нам, українцям, також потрібно об’єднати свої зусилля в Національному громадському русі «Україна за сім’ю» з метою відстоювання інтересів української сім’ї. Закликаю також і Всеукраїнську раду церков оголосити 2014 рік “Роком сім’ї”. Я переконаний, що міцна сім’я – це основа морально здорової, економічно стабільної та процвітаючої України”, – підкреслив голова Всеукраїнського громадського руху “Україна за сім’ю”,  Павло Унгурян.

Закінчився форум привітанням від Всесвітнього форуму сім’ї та прийняттям Резолюції ІІ Всеукраїнського форуму сім’ї.

Прес-служба Всеукраїнського громадського руху “Україна за сім’ю”

Фотографії Никифорець Георгій

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.