К содержанию

Форум Батьківства у Польщі

17 листопада у Варшаві,  під потранатом презедента Польщі Анджей Дуда, відбувся X Міжнародний Форум Татів «Любов і повага».

Унікальні учасники, унікальний досвід, унікальні поради і загалом уся атмосфера заходу, на якому зібралися 1000 осіб, виключно чоловіків. «Бути кращими татами для своїх дітей» – мета яка вже десятий рік поспіль об’єднує учасників форуму з різних країн світу. Такі інвестиції у батьківство  конче необхідні, як для самих чоловіків, так і для збудування міцних родин, а згодом – і суспільства.

Серед учасників форуму, здебільшого, зустрічались чоловіки, які вже не перший рік розбудовують батьківство у своїх країнах та містах. Вони не чекають «кращих часів», а вже зараз приймають відповідальність за свої родини та дітей, інвестуючи свої ресурси у проекти та ініціативи. Впливають на сімейну політику держави , беруть участь у тренінгах, організовують тата-клуби, влаштовують різні туристичні вилазки з дітьми, створюють корисні інформаційні продукти, розвивають Батьківство у своїх осередках та мотивують до цього інших.

Як зазначив Кен Кенфілд з США, член міжнародної ради програми #TatoNet : “Найбільша правда, яку я виявив, полягає в тому, що сильні батьки повинні мати підтримку інших батьків, для цього їм просто слід зустрічатися”

З України на форумі були представники зі Львова, Запоріжжя, Києва. Вони пройшли підготовче навчання і отримали сертифікати для організації тренінгів та формування тата-клубів у своїх містах. Також у фокусних групах була можливість обговорити виклики інституту сім’ї в Україні. Адріан Буковинський поділився з учасниками своїм досвідом та останніми напрацюваннями у сфері сімейної політики, що є невід’ємною складовою для реалізації батьківства.

Чим швидше українці зрозуміють, що сім’я і батьківство є основою процвітаючої держави, тим швидше наша Україна почне процвітати.

 

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар