К содержанию

«Дорога до батьківства»

Повідомляємо Вас, що ми розпочали новий напрямок , який має назву «Дорога до батьківства».

Зокрема, 8- ми годинні семінари були проведені 8 листопада в Івано – Франківську, 15 листопада в Києві, в яких взяло участь 70 осіб.
IMG_1171

На цьому семінарі учасники мали можливість проаналізувати якість свого батьківства,  перевірити своє бачення ефективного виховання дітей, побачити практичні шляхи та напрямки до вдосконалення свого батьківства незалежно від віку і сімейного стану, зрозуміти, за допомогою чого можна виховати зрілих, працьовитих та відповідальних дітей,  почати отримувати більше задоволення від спілкування зі своїми дітьми та сформувати особистий «тато-план».

IMG_1180

В подальшому кожен бажаючий потрапити на такий семінар в місті Києві, повинен надіслати запит на e-mail: ukradrian@gmail.com Час проведення семінару -субота з 10.00 – 18.00 год.

4 квітня в м. Києві відбувся черговий семінар для мужчин-татів. Усі 12 учасників цього семінару відзначили особливу важливість такої ініціативи і виявили бажання продовжити зустрічі між татами хоча би раз в місяць з метою ділення своїми добрими практиками стосовно виховання своїх дітей.

Питання виховання дітей батьком вимагає особливої уваги. Те що ситуація критична показують дослідження в цьому питанні. За останні три роки я відвідав 42 школи України де проводив заняття з старшокласниками на тему побудови стосунків. Це понад 3000 учнів віком 15-16 років. Перед початком занять я ставив молоді, в письмовому вигляді, одне питання: «До кого Ви звертаєтеся за підтримкою чи порадою, коли потрапляєте у важкі життєві обставини?». Після опрацювання понад 1500 відповідей результати визначилися наступним чином, ось діаграма.

image001

З цього графіку можна робити чимало висновків. Але чи не головне запитання яке виникає,те, чому лише 13% відсотків татів є авторитетом у своїх дітей. Чому до 87% татів діти не мають довіри і відповідно не вважають за потрібне з ними радитися? Чому така величезна кількість мужчин не є авторитетними татами для своїх дітей? Відповідь проста і болюча – тому що не заслужили, тому що не навчилися і не змогли стати відповідальними татами! Навіть цей єдиний аргумент повинен виявляти в кожного батька величезну зацікавленість пропонованому нами семінару.

Наступний семінар для батьків «Дорога до батьківства» заплановано на 15 травня 2015 року в м. Києві. Долучайтеся!

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.