К содержанию

Донецькі зустрічі зі студентами

14-15 вересня 2009 року в Державному університеті інформатики і штучного інтелекту (м. Донецьк) Адріаном Буковинським було проведено цикл лекцій на тему: «Процес і методи становлення повноцінної і щасливої сім’ї». Понад 1200 студентів були слухачами піднятої теми, яка викликала дуже велике зацікавлення.

За ініціативою студентів вузу, в жовтні місяці подружжям Буковинських буде проведено одноденний семінар на тему: «Побудова стосунків. Подружжя. Духовність. Життєві пріоритети».

16 жовтня відбулися заплановані зустрічі із студентами університету. Цього ж дня відбулась інформаційна зустріч Адріана Буковинського з викладацьким складом університету. Було представлено результати всеукраїнського соціологічного дослідження, яке проводилось і в Донецьку, організованого Всеукраїнським благодійним фондом «Сім’я», на тему  «Уявлення сучасної української молоді про сім’ю та її основні життєві пріоритети» (результати дослідження будуть опубліковані на сайті, після їх офіційного представлення на спеціальній прес-конференції в УНІАН (м. Київ).

Ця зустріч викликала великий резонанс, зацікавлення і усвідомлення необхідності якнайшвидшого впровадження різноманітних програм для молоді, які будуть давати можливість готуватись молоді до життя в Подружжі.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.