К содержанию

Декларація Всеукраїнського форуму сім’ї

Зустрівшись вперше на цьому Всеукраїнському форумі сім’ї, що відбувся у Києві 18 жовтня 2012 року, ми, учасники Форуму, керівники неурядових організацій України, політики, науковці, громадські діячі взяли участь у конструктивному обговоренні питань захисту інституції сім’ї від деструктивних сил, впливів та явищ, які руйнують українські сімейні цінності та нав’язують нам аморальне законодавство.
Ми із задоволенням відмічаємо, що цей Форум сприяв взаємному розумінню і консолідації зусиль для сталої співпраці на майбутнє, з питань піднесення інституції сім’ї до її належної гідності і пошани.
Ми також зазначаємо, що існують загальнолюдські вікові цінності і принципи, які лежать в основі щасливої сім’ї і що сім’я є основою українського суспільства.
Ми вважаємо, що ефективна державна сімейна політика повинна бути побудована і реалізовуватись завдяки комплексному і скоординованому підході. Основним документом, який регламентує такі підходи повинен стати Закон України «Про основи державної сімейної політики», який ми підготували і будемо його відстоювати у процесі прийняття ВР України.
Ми наголошуємо, що наші ініціативи виходять з усвідомлення відповідальності перед нашим народом і прийдешніми поколіннями і опираються на основи християнської моралі, знання та багаторічний досвіді праці для сім’ї і молоді.
Ми підкреслюємо пріоритет питань сім’ї і наполягаємо, що сімейна політика повинна бути Національною стратегією країни, розглядатися в контексті Національної безпеки та реалізовуватись через окреме Міністерство сім’ї і молоді в тісній взаємодії і співпраці з іншими профільними Міністерствами, політиками, науковцями, громадськими організаціями, конфесіями та працівниками ЗМІ.
Для реалізації поставлених завдань ми проголошуємо створення Національного громадського руху «За сім’ю», і беремо на себе відповідальність і обов’язок відстоювати інтереси української сім’ї.
Ініціюємо:
– створення Всеукраїнського Національного координаційного експертно-аналітичного центру з питань сім’ї.
– проведення обласних та місцевих форумів сім’ї та створення місцевих осередків просімейного руху.
– відзначення на національному рівні Дня сім’ї у травні 2013 року.
– розгляд на сесіях Верховної Ради України, обласних та місцевих рад питань щодо захисту сім’ї.
– регулярну роботу, щодо відстоювання сімейних цінностей, підготовку нових законів, розробку державних програм, проведення регулярних форумів та конференції щодо захисту сім’ї.
Ми прагнемо розпочати конкретну співпрацю з кожною структурою, яка поділяє наші принципи, і яка б сприяла досягненню поставлених нами завдань.
Наступний Всеукраїнський форум сім’ї буде проведено в жовтні 2013 року.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.