К содержанию

Розпочато експерементальну програму впровадження ближчої підготовки до життя в подружжі в м. Бровари

З 7 листопада в м. Бровари Київської області розпочато експерементальну програму впровадження ближчої підготовки до життя в подружжі. На першому етапі в середніх школах та гімназії міста проходять презентаційні зустрічі з учнями 9-11 класів на тему «Побудова стосунків між хлопцем і дівчиною».

Для учнів старших класів ця тема є не просто актуальною, а деколи і пріоритетною. Якщо нам вдасться донести до молоді на цьому етапі життя комплекс необхідних знань, то ми зможемо попередити чимало негараздів, які часто спіткають молоду людину при побудові стосунків.

Часто ми чуємо на курсах підготовки наречених до життя в подружі (в середньому  вік пар становить 25 років) дуже актуальне і важливе запитання: «Чому нам ніхто раніше не говорив про те, що ми чуємо на курсах?» У відповідь ми почали змінювати цю ситуацію. Про результати нашої роботи Ви матимете можливість дізнаватись з новин нашого сайту www.bukovynski.com, сторінок в Facebook (www.facebook.com/profile.php?id=100002727220166) та Вконтакте (http://vkontakte.ru/id142686970).

Запрошуємо усіх бажаючись долучитись до нашої роботи!

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.