К содержанию

26 лютого 2013 року Громадською радою при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України проведено круглий стіл «Аналіз програм здорового способу життя, профілактики ризикованої поведінки та ВІЛ/СНІДу в системі освіти України».

IMG_4843Зазначимо, що захід, який проходив під головуванням голови постійної комісії з питань дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Громадської ради при МОНмолодьспорту, голови Громадської організації «Асоціація працівників дошкільних навчальних закладів м. Києва» Тамари Ільченко, відбувся відповідно до Плану роботи Громадської ради та Орієнтовного плану Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо проведення консультацій з громадськістю у 2013 році.

Учасниками засідання стали представники МОНмолодьспорту, члени Громадської ради при МОНмолодьспорту, Національної академії педагогічних наук України, представники державних органів влади, громадських та релігійних організацій, автори тематичних підручників і програм, освітяни та науковці з усіх областей України. Усього – майже 70 учасників.

Звертаючись до присутніх, голова Громадської ради при МОНмолодьспорту Ярослав Болюбаш зазначив, що метою круглого столу є зіставлення різних експертних точок зору та прийняття певного рішення щодо ефективного впровадження в навчально-виховний процес пропаганди здорового способу життя. «Після цього заходу ми сформуємо рекомендації, які допоможуть нам у вирішенні існуючої проблеми», – поінформував Ярослав Болюбаш і закликав до активної співпраці громадські та релігійні організації, батьків та державні органи влади.

IMG_8140

Один з ініціаторів заходу, співголова Всеукраїнської громадської організації «Батьківський комітет України» Олександр Скворцов зауважив: «Міністерство освіти і науки, молоді та спорту приділяє велику увагу проблемі профілактики ВІЛ/СНІДу, але результати роботи можна і потрібно покращувати. Тому треба змістити спектр уваги на фактори, визначені за результатами сьогоднішнього заходу». Олександр Скворцов наголосив на важливості конструктивного діалогу в рамках круглого столу та його результатів, а також подякував МОНмолодьспорту за організацію заходу.

Про особливості аналізу тренінгових курсів з профілактики ризикованої поведінки та ВІЛ-інфекції/СНІДу розповіли старший науковий співробітник лабораторії превентивного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, кандидат педагогічних наук Валентина Кириченко та член Координаційної ради ВГО «Батьківський комітет України» Сергій Бєляков.

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.