К содержанию

8 вересня 2017

Відбувся ІІІ Всеукраїнський Форум “Україна за сім’ю”, в якому взяли участь 110 делегатів з 22 областей України. Представники влади і місцевого самоврядування, науковці, громадські активісти і освітяни, представники церков, бізнесу та ЗМІ. Саме від ефективної взаємодії цих сфер життя суспільства залежить реалізація сімейної політики держави, яка повинна бути скерована на формування та підтримку морально- здорової, щасливої української сім’ї та родини. Для цього розроблена Національна сімейна стратегія, яка впродовж 2016 року презентувалася на різноманітних круглих столах в понад 60 регіональних громадах України. Як результат, створено регіональні робочі групи з числа вищеперерахованих фахівців. Саме представники цих робочих груп були присутні на Форумі в м. Києві.

В результаті проведення заходу скоординовано і синхронізовано роботу в Україні згідно спільного робочого плану заходів, скерованого на відстоювання сімейних цінностей в державі.

Запрошуємо усіх небайдужих долучатися до регіональних робочих груп. Процес їх формування триває.

ІІІ Всеукраїнський Форум «Україна за сім’ю” організовано експертною групою Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради України «За духовність, моральність і здоров’я України” за участі Альянсу «Україна за сім’ю” та Громадянського руху «Всі разом».

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.