К содержанию

16-й Форум Сім’ї пройшов у столиці!

Київська область стала 16-тою, яка організувала подібний захід у 2018 році!

18 грудня 2018 року відбувся Київський обласний форум сім’ї. В поточному році 16 областей провели подібні форуми.

На цих заходах було презентовано Національну сімейну стратегію, яка є “дорожньою картою” праці для блага українських сімей: зменшення кількості розлучень та підвищення якості батьківства. Для цього повинні бути задіяні фахівці в 5-и основних сферах життя суспільства. А саме: в місцевому самоврядуванні, освіті, релігійному середовищі, громадському секторі та в ЗМІ. План дій передбачає діяльність як на національному так і на місцевому рівнях.

Учасники форумів, які представляють ці сфери, активно долучаються до обласних робочих команд і після проведення форумів розпочинають виконувати порядок денний, який сформований для кожної області. Тримати фокус допомагає Резолюція, у якій висвітлені ключові вимоги до вищийх та місцевих органів влади, а також завдання для реалізації обласними активістами.

Лише спільними зусиллями можливо протистояти жахливій статистиці розлужень, сирітства, соціального захисту і дати відсіч ворожим до української культури гендерній ідеології. Долучайтеся!

З ідеями та пропозиціями просимо писати до обласного просімейного осередку Київської області на імейл : [email protected]

https://youtu.be/60B_SiOIFqU

 

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар