К содержанию

13 жовтня  Херсон та Запоріжжя: праця в регіонах не є марною!

8-9 жовтня з  робочою поїздкою Адріан Буковинський відвідав  Херсон. Це були насичені дні, за які  вдалося відвідати та провести понад 10 різних заходів.

Після Обласного Форуму сім’ї,  який вперше пройшов кілька місяців тому, Херсонський обласний осередок, здійснив чимало кроків щодо реалізації Національної сімейної стратегії в області.  Робоча команда Херсонщини, сприяли організації важливих заходів за участю Адріана.

Зокрема, відбулася робоча нарада з керівниками шкіл м. Херсон з питання впровадження освітніх програм сімейної тематики. Також пройшли круглі столи зі студентами Херсонського державного медичного університету та Національного технічного університету на тему «Місце та роль сімейного виховання у формуванні особистості», робоча зустріч з Міжцерковною радою та інші зустрічі з представниками релігійних та громадських спільнот.

А вже 11-12 жовтня Адріан, разом з дружиною Марією, відвідали м. Запоріжжя. За запрошенням отця Романа Вовка, провели сімейний семінар для родин священників УГКЦ. Спілкування пройшло у теплій сімейній атмосфері.  Піднімали різні практичні родинні питання, а також торкнулися актуальних тем сьогодення:  загрози сім’ї та яка роль і участь Церкви у викликах інституції сім’ї. 

 

Будуючи спільноту прихильників та захисників традиційних  сімейних цінностей, ми формуємо фундамент для змін у сімейній політиці, які вже давно назріли.
Крок за кроком будуємо країну! Долучайтеся!

Если статья Вам понравилась и оказалась для вас полезной, то поделитесь ей с другими:

Хочу себе плагин с такими кнопками

Коментарі

Немає коментарів до цього запису.

Залишити коментар

You must be logged in to post a comment.